Akademická mistrovství ČR

AKADEMICKÁ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Akademická mistrovství České republiky (AM ČR) jsou pravidelné studentské sportovní soutěže pořádané Českou asociací univerzitního sportu, které probíhají každý rok v přibližně 50 sportech a sportovních aktivitách, mimo soutěže sportovních svazů ČUS a Svazu technických sportů. Studenti mají možnost vybojovat titul Akademického mistra ČR pro daný rok v daném sportu či disciplíně.

Na organizaci a zajištění těchto mistrovství se podílí vysokoškolské sportovní kluby, katedry a ústavy TV a regionální organizace v jednotlivých vysokoškolských centrech. Nabídka soutěží tak skýtá široké možnosti sportovního vyžití pro veškeré studentstvo českých vysokých škol, tedy nejen pro organizované členy ČAUS.

Novinky

Nohejbalisté se utkají o titul Akademického mistra 1. října 2020 v Pardubicích

Akademické mistrovství České republiky 2020 v nohejbalu 1. říjen 2020, Pardubice   Závod vypisuje: Česká asociace univerzitního sportu Pořadatel: Univerzita Pardubice Místo konání soutěže: Kurty TJ Dynamo Pardubice, z. s., Cihelna 159, Pardubice Termín soutěže: 1.10. 2020 PROPOZICE: Všeobecná ustanovení: Přihlášky: do 25. 9. 2020 na email: petr.filip@upce.cz,...