Na základě vývoje situace ohledně pandemie COVID-19 se vedení ČAUS rozhodlo, že se 19. ročník Českých akademických her v Olomouci v roce 2020 neuskuteční!

ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY 2020

Přesunuto na rok 2021, Olomouc

Z důvodu situace ohledně šíření koronaviru se vedení ČAUS rozhodlo České akademické hry 2020 zrušit, stejně jako všechny ostatní akce s konáním do konce srpna. V případě možnosti budou některé z těchto akcí přesunuty na druhou polovinu roku. České akademické hry se měly konat 24. – 30. června 2020 v Olomouci.

Organizátor: Česká asociace univerzitního sportu (ČAUS)
Pořadatel: Univerzita Palackého v Olomouci ve spolupráci se sportovními svazy zařazených sportů
Pod záštitou: rektora UP v Olomouci – prof. Mgr. Jaroslav Miller, M.A., Ph.D. a děkana Fakulty tělesné kultury UP v Olomouci – Mgr. Michal Šafář, Ph.D.

Termín: 24.6. – 30.6.2020  ČAH se v roce 2020 neuskuteční
Místo: Olomouc
Oficiální webové stránky akce: ceskeakademickehry.cz 

Aktuality

ČAH 2020: Přihlášené školy do kvalifikací kolektivních sportů

ČAH 2020: Přihlášené školy do kvalifikací kolektivních sportů   PRAHA Basketbal muži Basketbal ženy Volejbal muži Volejbal ženy Futsal ženy Futsal muži Florbal muži Florbal ženy Fotbal muži Házená muži Házená ženy Frisbee 1. UK UK UK UK UK UK UK UK UK UK UK UK Univerzita Karlova 2. VŠCHT VŠCHT VŠCHT VŠCHT VŠCHT VŠCHT VŠCHT VŠCHT VŠCHT Vysoká škola chemicko-technologická 3. VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE VŠE Vysoká škola ekonomická 4. ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT ČVUT České...

Sledujte nás