Zpravodajství

AM ČR ve skialpinismu 2020 - ZRUŠENO!

Akademické mistrovství České republiky ve skialpinismu 2020 14. března 2020, Špindlerův Mlýn   Závod vypisuje: Česká asociace univerzitního sportu Pořadatel: KTV TU v Liberci je pořadatelem 5. ročníku AM...

AKADEMICKÁ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2020

Samostatná Akademická mistrovství České republiky se v roce 2020 budou konat v následujících sportech:

Sport Soutěž Místo konání Termín Pořadatel
Atletika Halová atletika Praha – Strahov 13. 1. UK FTVS
Atletika Silniční běh Praha – Kbely 7. 3. Palestra
Atletika Přespolní běh Praha – Hvězda 14. 11. ČVUT v Praze
Basketbal Basketbal 3×3 Olomouc 11. – 12. 5. SK UP Olomouc
Baseball Baseball Brno 17. – 18. 10. ČBA
Beachvolejbal Smíšené dvojice Brno 1. 6. CESA VUT v Brně
Biatlon Letní biatlon Bystřice p. H. 26. – 28. 6. MU FSpS
Biatlon Zimní biatlon Harrachov 13. – 15. 3. TU Liberec
Cyklistika MTB Trutnov 25. – 26. 4. VUT v Brně
Cyklistika Silniční cyklistika (časovka jednotlivců a silniční závod družstev) Velká Cena Temelína 15. – 16. 8. KC Slavia Praha
Golf Golf – jednotlivců a družstev Brno 14. – 17. 9. Komise golfu ČAUS
Judo Judo – družstva Praha listopad USK Praha
Lední hokej Lední hokej muži Slaný (kvalifikace Brno, Ostrava) 6. – 18. 4. VSK FTVS
Lední hokej Lední hokej ženy Slaný 6. – 18. 4. VSK FTVS
Letecké sporty Plachtění Letiště Zbraslavice 2. – 15. 8. KTS FTVS, Aeroklub
Lukostřelba Halová lukostřelba Plzeň 14. 2. 1. Lukostř. klub Plzeň 1935
Lyžování Alpské – SL, OS Vítkovice 15. – 16. 2. VSK Mendelu
Lyžování Alpské – Super G Špindlerův Mlýn 23. – 24. 1. VSK Mendelu
Lyžování Běžecké Nové Město na Moravě 10. – 12. 2. MU FSpS
Lyžařský orientační běh LOB Abertamy 18. – 19. 1. KOS, Slavie Plzeň
Nohejbal Nohejbal Pardubice 17. 6. Univ. Pardubice, Komise nohejbalu ČAUS
Paddleboarding Paddleboarding Brno květen/červen MU KTVVZ
Paragliding Přeletové disciplíny Raná duben VSK TS při VŠB-TUO
Paragliding Přesnost přistání červen VSK TS při VŠB-TUO
Požární sport Požární sport Ostrava 29. – 30. 4. VŠB-TU Ostrava
Požární sport TFA Ostrava 1. 10. VŠB-TU Ostrava
Radiový orientační běh ROB Hradec Králové 17. – 18. 10. MFF UK
Skialpinismus Skialpinismus Špindlerův Mlýn 14. 3. TU Liberec
Snowboarding SBX, PSL Dolní Morava 24. – 25. 2. Komise snowboardingu ČAUS
Softball Softball mixy Plzeň zatím neurčeno ZČU Plzeň
Soutěžní lezení Lezení na obtížnost Zlín 23. 5. Komise SL ČAUS, UTB Zlín, Altisimo
Soutěžní lezení Bouldering Brno 7. 3. VUT v Brně
Sporty v přírodě Survival dvojic – Posázavská trilogie Praha 25. 4. CTVS VŠE, Local Blok, Bisport
Sporty v přírodě Extrémní závod 4-členných týmů Český ráj 26. – 30.8. CZAR, CTVS VŠE
Sporty v přírodě Extrémní závod štafet – Bobr Cup Litovel říjen TJ VS Litovel
Sporty v přírodě Survival jednotlivců – Pražský parkový survival Praha listopad CZAR, CTVS VŠE
Sporty v přírodě Překážkový běh – Gladiator Race Hradec Králové 21. 3. UHK, Sportvisio z.s.
Sportovní střelba Sportovní střelba Plzeň – Lobzy 15. – 16. 8. ČAATS z.s., ZČU Plzeň
Stolní tenis Stolní tenis družstev 4x ročně Komise ST ČAUS
Squash Squash jednotlivců a družstev Ostrava květen Omega z.s.
Tenis Tenis Ostrava červen VSK a KTVS VŠB-TU Ostrava
Triatlon Triatlon Tábor 26. 7. Triathlon Team Tábor z.s.
Veslování Veslařský trenažer Praha 29. 2. VK Bohemians Praha
Veslování Univerzitní osmy Praha 12. 6. SkiTour Klub z.s.
Vzpírání Vzpírání Brno 12. – 14. 6. MU FSpS

Na program Českých akademických her, které se budou konat v červnu 2020 v Olomouci, pak budou zaraženy tyto sporty:

  • individuální sporty (15): aerobik, atletika, badminton, beachvolejbal, judo, karate, kuželky, lukostřelba, orientační běh, plavání, plavání s ploutvemi, stolní tenis, šerm, šplh, vodní slalom a sjezd
  • kolektivní sporty (7): basketbal M, Ž, florbal M, Ž, fotbal M, frisbee mix, futsal M, Ž, házená M, Ž, volejbal M Ž