Zpravodajství

ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY 2015

Olomouc, 7. – 11. září 2015

14. ročník

Oficiální stránky: ČAH Olomouc 2015
Výsledky: Výsledky disciplín ČAH 2015
Fotogalerie: Fotogalerie ČAH 2015

České akademické hry jsou exkluzivní pravidelnou multisportovní studentskou soutěží, resp. množinou akademických mistrovství ČR, která jsou pořadatelé schopni po stránce technické, organizační a ubytovací uspořádat. ČAH se mohou zúčastnit studenti všech vysokých škol ČR.

14. ročník her hostila Univerzita Palackého v Olomouci, kde se od 7. do 11. září 2015 utkali mladí sportovci ve 22 disciplínách na 15 sportovištích a bojovali tak o titul Akademický mistr/yně.

“SPORTU ZDAR, OLOMOUCI ZVLÁŠTĚ!”

Přehled sportů a harmonogram soutěží

ceskeakademickehry.cz/2015web/sporty

  Sport Datum Místo konání Propozice Ředitel soutěže Výsledky Foto
1. AEROBIK 7. 9. tělocvična FTK UP, ul. Hynaisova 9 PDF Liběna Kováčová PDF Aerobik
(foto: Višňa, Machová)
2. BOWLING  7. 9. Bowlingové centrum Šantovka, ul. Polská 1 PDF Marek Talpa PDF Bowling
(foto: Vorlíček, Talpová)
3. LUKOSTŘELBA 7. 9. Lazecká střelnice, ul. Samota 277, Olomouc-Černovír PDF Tomáš Valenta jednotlivci
družstva
Lukostřelba
(foto: Klempa, Valenta)
4. BASEBALL 7.–8. 9. Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79 PDF Václav Voják Baseball
(foto: Višňa, Klempa a další)
5. SOFTBALL – ŽENY 7.–8. 9.  zrušeno Václav Voják
6. FUTSAL 7.–8. 9 hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6 PDF Radim Weisser Futsal
(foto: Vorlíček, Klempa)
7. VOLEJBAL 7.–8. 9 Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF M
PDF Ž
Pavel Háp Volejbal
(foto: Višňa, Klempa, Vorlíček)
8. ŠPLH 8. 9. tělocvična FTK UP, ul. Hynaisova 9 PDF Jiří Buben PDF Šplh
(foto: Vorlíček)
9. FRISBEE 8. 9. Andrův stadion, Legionářská ul. PDF Jiří Vaculík PDF Frisbee
(foto: Klempa)
10. STOLNÍ TENIS 8.–9. 9. Omega centrum, ul. Legionářská 19 PDF Vít Ratajský PDF Stolní tenis
(foto: Klempa)
11. FLORBAL – MUŽI 8.–9. 9. Gymnázium Čajkovského, ul. Čajkovského 9 PDF Lukáš Rubín PDF Florbal
(foto: Višňa, Vorlíček, Slezáková, Mikeška)
12. FLORBAL – ŽENY 8.–9. 9. sport. hala SŠP Rooseveltova, ul. Rooseveltova 79 PDF Lukáš Jakubec PDF Florbal
(foto: Višňa, Vorlíček, Slezáková, Mikeška)
13. ORIENTAČNÍ BĚH 8.–9. 9. Olomouc-Svatý Kopeček, Kladky (okr. Prostějov) PDF Jindřich Smička PDF Orientační běh
(foto: Vorlíček)
14. ATLETIKA 8.–9. 9.  Atletický stadion, tř. 17. listopadu PDF Vítězslav Prukner WWW Atletika
(foto: Višňa)
15. KUŽELKY 9. 9. kuželna HKK Olomouc, ul. U Stadionu 4 PDF Jiří Vaculík PDF Kuželky
(foto: Klempa)
16. VODNÍ SLALOM A SJEZD 9. 9. Loděnice UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF Rudolf Rozsypal Slalom kvalifikace (xls)
Slalom finále (xls)
Sprint na divoké vodě (xls)
Vodácké disciplíny
(foto: Vorlíček)
17. BASKETBAL 9.–10. 9. Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF Petr Reich PDF Basketbal
(foto: Klempa, Vorlíček)
18. FOTBAL 9.–10. 9. fotbalové hřiště Řepčín, Svatoplukova ul. PDF Radim Weisser Fotbal
(foto: Višňa)
19. HÁZENÁ 9.–10. 9. hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6 PDF Jan Bělka Házená
(foto: Vorlíček, Sovová)
20. SOFTBALL – MUŽI  9.–10. 9. Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79 PDF Václav Voják Softball
(foto: Višňa)
21. PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI  10. 9. Plavecký stadion, ul. Legionářská 11 PDF Zbyněk Svozil PDF Ploutvové plavání
(foto: Mikeška)
22. PLAVÁNÍ 10.–11. 9. Plavecký stadion, ul. Legionářská 11 PDF Dušan Viktorjeník PDF Plavání
(foto: Vorlíček)
23. NOHEJBAL 10.–11. 9. areál Sportovní haly UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF Jiří Vaculík PDF Nohejbal
(foto: Klempa)
24. BADMINTON 10.–11. 9. Omega centrum, ul. Legionářská 19 PDF Jan Říha Badminton
(foto: Klempa, Vorlíček)

Slavnostní zahájení her – foto: Martin Višňa

Sledujte nás