Akademické mistrovství 2024 v požárním sportu proběhne začátkem května

Akademické mistrovství 2024 v požárním sportu proběhne začátkem května

 

Otevřené Akademické mistrovství ČR v požárním sportu proběhne ve dnech 1. – 2. května 2024. Letošní ročník opět proběhne ve sportovním areálu na hasičské stanici v Ostravě-Porubě. Záštitu nad mistrovstvím převzal primátor statutárního města Ostravy Mgr. Jan Dohnal.

Celé klání se odehraje na adrese Martinovská 1622/36, 708 00 Ostrava-Poruba, (49°50’35.254″N, 18°11’0.446″E).

Mistrovství je určeno pro studenty prezenčního a kombinovaného studia vysokých škol, vyšší odborné školy a středních škol z ČR a ze zahraničí a pozvané závodníky. Bližší informace naleznete na webových stránkách mistrovství nebo na Facebooku. Přihlašování probíhá do 26. 4. 2024. V případě jakýchkoliv dotazů pište na e-mail kristyna.kutilova@outlook.cz.

Pořadateli jsou ČAATS, z. s. Klub technických sportů – Studentský klub požárního sportu, p. s. ve spolupráci s Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a její Fakulta bezpečnostního inženýrství, Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje, Českou asociací akademických technických sportů a Statutárním městem Ostrava a za finanční podpory Národní sportovní agentury.

Propozice ke stažení

Přihláška ke stažení