První ročník soutěže CZECH WEIGHTLIFTING OPEN 2019 

 

Soutěžit budou jednotlivci a čtyřčlenná družstva, která budou smíšená. Jak již napovídá název, soutěž bude “open”, tedy otevřená pro každého, kdo se bude chtít zúčastnit. Nezáleží na tom, jestli se věnujete vzpírání či CrossFitu na jakékoliv úrovni, nebo si trh a nadhoz cvičíte jen pro radost doma v garáži. Tahle soutěž je o tom přijít si to zkusit a překonat sám sebe, je to pro každého, kdo by si rád zazvedal na závodech a dosud se k tomu neodhodlal. Není potřeba být registrovaný v žádném svazu nebo klubu, stačí se jen přihlásit a jít na to!

Součástí této akce bude také dvoudenní konference plná přednášek, které povedou špičky ve svých oborech – ať už výživě, silovém tréninku nebo například regeneraci. Nebude to zaměřeno striktně jen na vzpírání, ale silové sporty obecně, takže to bude přínos pro každého, kdo dělá jakýkoliv silový sport. Mezinárodní konference o kondičním tréninku v silových sportech a Akademické mistrovství ČR ve vzpírání. Součástí Konference a CWO 2019 jsou také praktické semináře: Testování a diagnostika pro silové sportovce (nejmodernější přístroje a metody užívané na FSpS) 27.-30. 6. 2019 Trenérský seminář pod záštitou IWF (Mezinárodní vzpěračské federace) v pátek 28. 6. 2019.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Czech Weightlifting Open 2019 (CWO 2019)

Online přenos: Soutěž bude mít online přenos na www.powerlifter.cz.

Přihlášky: do 31. května 2019

Startovní listina a rozpis soutěží od: 7. června 2019 / final 24. června 2019
Soutěž otevřená zcela všem z ČR a okolního světa. Přihlásit se může kdokoliv, kdo má rád vzpírání a kdo by si rád zazvedal na vzpěračské soutěži, i když není zaregistrován u Českého svazu vzpírání. Každý má možnost startovat jako jednotlivec i jako součást týmu. Závodníci přihlášení na OPEN mají levnější vstupenku na Konferenci.

TEAM OPEN: Každý TÝM se bude skládat ze 4 členů. Do hodnocení TEAM OPEN se do součtu počítají 3 nejlepší výsledky členů jednoho družstva (vyhodnoceni budou všichni 4 členové). V soutěži TEAM OPEN mohou startovat smíšená družstva. Celkové výsledky soutěže TEAM OPEN se budou počítat následovně: Mužský výkon ve dvojboji bude převeden na mužské Sinclairovy body. Ženský výkon ve dvojboji bude převeden na ženské Sinclairovy body a vynásoben koeficientem 1,5. Závodníci přihlášení do TEAM OPEN budou automaticky přihlášeni i do OPEN soutěže jednotlivců a mají levnější vstupenku na Konferenci!

Místo konání: Fakulta sportovních studií, kampus Brno-Bohunice

Pořadatel: Kontakt na pořádající pracoviště

Odpovědnost: Kontakt na pořádající osobu

Další informace, fotografie nebo videa k události: Informace