ČLÁNEK: Vysokoškolská liga zná vítěze a rozroste se do dalších měst

Do rozjetého vlaku naskočil nový tým „Tým rým“ a bojoval statečně s ostřílenými hráči. To, že volejbal spojuje fajn lidi, se ukázalo nejen během turnaje, ale i na závěrečném večerním posezení. Slavilo se s dobrou náladou až do pozdních nočních hodin.

Série čtyř turnajů Vysokoškolské volejbalové ligy se v historicky prvního ročníku účastnilo 10 týmů poskládaných ze studentů nejen z Jihočeského kraje. Vítězství vybojoval tým se jménem „Na kurtu číslo jedna,“ který vedl od prvního turnaje a svoje prvenství si udržel po celou sérii, ale i on se při závěrečném boji strachoval o první pozici. Tým „Los pivos“ho dotahoval statečně, dokonce favorita porazil 2:0 a rázem mohlo být vše jinak… To se však nestalo a „Los pivos“obsadil druhou příčku. I boj o bronz byl napínavý až do posledního zápasu, kdy se pořadí změnilo a družstvo „Bez nápadu“ si vybojovalo třetí pozici a posunulo celek „Kontra Kopáč Company“ až na nepopulární bramborovou pozici. Nemusí ale smutnit, všechny týmy dostaly věcné ceny a už nyní se těšíme na další ročník, který odstartuje na podzim školního roku 2019/2020.

Děkujeme sponzorům za ceny a záštitu celé série turnajů Vysokoškolské volejbalové ligy. Ceny věnoval Budvar Č. Budějovice, MadetaMikasa. Děkujeme partnerům – České asociaci univerzitního sportu, Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity, VolleyCountry, Šumavský pramen a Týmuj.cz

Vysokoškolská volejbalová liga sklidila velký ohlas. V dalším ročníku se rozrůstá a kromě Českých Budějovic se bude hrát i v Ostravě a v Plzni.

Dej dohromady tým studentů a hrajte Vysokoškolskou ligu. Přihlásit se můžete už nyní.

Závěrečné pořadí – Vysokoškolská volejbalová liga 2018/2019

1. Na kurtu číslo jedna
2. Los Pivos
3. Bez nápadu
4. Kontra Kopáč Company
5. Zelňáci
6. Rozvařená vajíčka
7. VŠTE
8. Bramboráci
9. Tým rým
10. Team, co nemá jméno

Autor: Gabriela Dvořáková

Zdroj: vysokoskolskaliga.cz/vysokoskolska-liga-zna-viteze-a-rozroste-se-do-dalsich-mest