Akademické mistrovství ČR 2022 v badmintonu proběhne 16. – 18. listopadu v Plzni

 

Česká asociace univerzitního sportu vypisuje další ročník Akademického mistrovství ČR v badmintonu. Studenti českých VŠ budou bojovat o titul Akademického mistra pro rok 2022 od 16. do 18. listopadu v Plzni. 

Zlaté medaile na loňském mistrovství získali Sabina Milová (ZČU) mezi ženami, mezi muži Jiří Král (ZČU), který český univerzitní sport velmi úspěšně reprezentoval také letos na Evropských univerzitních hrách v Lodži. Ve čtyřhře žen zvítězila dvojice Michaela Fuchsová (UHK) se Sabinou Milovou (ZČU), ve čtyřhře mužů pár Jiří Král a Ondřej Král ze ZČU a mezi smíšenými páry si nejlépe ve čtyřhře počínali Lucie Krpatová (VŠE) s Tomášem Skálou (UHK).

Akademické mistrovství ČR 2022 v badmintonu se uskuteční pod záštitou děkana Lékařské fakulty v Plzni  a rektora Západočeské univerzity v Plzni.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 7. 11. 2022. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel!

Závazné přihlášky, které musí obsahovat jméno, příjmení hráče, univerzitu a fakultu, za kterou hráč startuje, a kontaktní údaje (mobil+email) posílejte na email: martin.cerveny@lfp.cuni.cz. Do přihlášky také vždy uveďte email Vašeho vedoucího. Účast bude potvrzena do 24 hodin.

Propozice ke stažení:


Základní informace o akci:

Oficiální název: Akademické mistrovství ČR 2022 v badmintonu
Organizátor: Česká asociace univerzitního sportu (ČAUS)
Pořadatel: katedra tělesné výchovy LF v Plzni
Datum: 16. – 18. 11. 2022
Místo: Plzeň, hala VŠ kolejí, Bolevecká 30