Web Českých akademických her 2021 byl spuštěn!

 

9. dubna 2021 | ČAUS

Oficiální web Českých akademických her 2021, které se uskuteční 2. – 7. září 2021 v Olomouci, byl spuštěn 7. dubna 2021.

2021.ceskeakademickehry.cz

České akademické hry jsou exkluzivní pravidelnou multisportovní studentskou soutěží organizovanou Českou asociací univerzitního sportu vždy ve spolupráci s vybranou univerzitou. Hry jsou zároveň také množinou akademických mistrovství České republiky.

Letošní 19. ročník Českých akademický her bude hostit Univerzita Palackého v Olomouci a vysokoškolští sportovci tak po pěti letech zavítají zpátky do Olomouce. V hanácké metropoli budou v termínu 2. – 7. září probíhat boje o titul Akademický mistr/mistyně v celkem 22 sportech. Mezi reprezentanty se objeví také účastníci akademických mistrovství světa, mezinárodních univerzitních mistrovství či světových univerziád.

Všechny sportovce i diváky tímto zveme na velkou sportovní podívanou, která se bude odehrávat nejen na sportovištích napříč Olomoucí, ale také v jejím blízkém okolí. Kompletní přehled všech míst, kde se budou konat sportovní klání najdete na Mapě sportovišť.

Aktuální informace o přípravách, průběhu i doprovodného programu můžete také sledovat na Facebookovém profilu Českých akademických her Olomouc 2021.