Akademická mistrovství ČR 2020 v požárním sportu a TFA se uskuteční v říjnu v Ostravě

 

Letošní rok je z důvodu koronavirových omezení dost specifický. V letošním roce bude tzv. „super“ sportovní týden, ve kterém  ve dnech 6. – 8. října 2020 proběhne zároveň Otevřené akademické mistrovství ČR v požárním sportu a Otevřené akademické mistrovství v TFA.

V současné době řešíme prostory, ve kterých by se mistrovství mohla uskutečnit. Potřebujeme od Vás vědět, jaký je z Vaší strany předběžný zájem se obou mistrovství zúčastnit (zajímají nás jak vysoké školy, vyšší odborné školy, tak i střední školy). Svůj zájem nám dejte prosím vědět nejpozději do 31. července 2020 na e-mail: kristyna.kutilova@outlook.cz (pošlete název školy a počty závodníků, kteří by se daného mistrovství za Vaši školu zúčastnili). Informaci o zájmu může zaslat kdokoliv a nemusí se jednat o závazné stanovisko dané školy, za kterou student závodí.

Doplňující informace: Z důvodu přesunu Otevřeného akademického mistrovství ČR v požárním sportu z jarního termínu na podzim se mistrovství mohou studenti, kteří měli statut studenta v akademickém  roce 2019/2020, tak i studenti akademického roku 2020/2021.

Průběžné informace budeme zveřejňovat na:

www.fbi.vsb.cz/cs/o-fakulte/pozarni-sport/
www.facebook.com/AkademickeMistrovstviVTfa/
www.facebook.com/akademicke.mistrovstvi.v.pozarnim.sportu

Děkujeme za spolupráci

Ing. Kristýna Kutilová
kristyna.kutilova@outlook.cz
Studentský klub požárního sportu