Ocenění účastníků a pořadatelů 1. MEU v orientačním běhu

Ocenění účastníků a pořadatelů prvního Mistrovství Evropy univerzit v orientačním běhu

 

V úterý 26. listopadu 2019 byli na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci slavnostně oceněni pořadatelé, sportovci a další účastníci historicky prvního Mistrovství Evropy univerzit v orientačním běhu (EUOC), které se uskutečnilo v červenci 2019 v Olomouci a přilehlém okolí.

Ředitel soutěže Dušan Vystavěl všechny přivítal v prostorách FTK UPOL v Neředíně, krátce zhodnotil červencové Mistrovství Evropy univerzit, poděkoval všem účastníkům za skvěle odvedenou práci a studentům za reprezentaci českého univerzitního sportu na mezinárodní akci. Poté předal slovo děkanovi fakulty Michalu Šafářovi, který společně s předsedkyní ČAUS Ivanou Ertlovou předali hlavním pořadatelům červencového mistrovství a úspěšným studentům pamětní medaile. Mezi oceněnými byla také zástupkyně ČAUS Markéta Štenclová, která byla součástí organizačního týmu EUOC 2019.

Autor fotografií: Lukáš Ondrášek

Pomyslnou štafetu pořadatelství MEU v orientačním běhu převzalo Švýcarsko. Druhé Mistrovství Evropy se tak uskuteční v St. Gallen v roce 2021.