Vysokoškolská liga ve vzpírání 2019

 

Datum: sobota 23.11.2019
Místo: Vzpírárna TAK Hellas Brno

V sobotu 23. listopadu 2019 proběhne 1.kolo Vysokoškolské ligy ve vzpírání v TAK Hellas Brno z.s., oddíl vzpírání, které pořádá Česká asociace univerzitního sportu, Fakulta sportovních studií MU v Brně ve spolupráci se slovenskými kolegy Slovenskou asociáciou univezitného športu! Startují týmy (3+1) z českých a slovenských vysokých škol a gymnázií!

Přihlášky týmů z ČR posílejte do neděle 3.11.2019 předsedovy komise vzpírání při ČAUS Chozee Gasior nebo Tereza Králová!

Ženy mají koeficient 1,5 Sinc.B.
Věk neomezen.

FB skupiny: ČESKÝ SVAZ VZPÍRÁNÍ Vzpírání Česká asociace univerzitního sportu

Informace o lize: 

Vysokoškolská liga ve vzpírání má vždy dvě kola za akademický rok. První kolo se bude konat 23.11.2019 v Brně a druhé kolo v jarním semestru (duben, květen). Stejně jako vloni pořádáme VŠ ligu ve vzpírání napůl se Slováky. Loňský ročník byl velmi úspěšný a rádi bychom na to navázali i letos.

Akce byla loni i divácky úspěšná a my se snažíme těmito aktivitami, společně a Akademickým mistrovstvím ČR ve vzpírání, povzbuzovat mladé a nadějné sportovce k dosahování co nejlepších sportovních výkonů. Zároveň také usilujeme o to, aby tyto akce byly nominačními kritérii k účasti na Akademickém mistrovství světa ve vzpírání 2020 v Koreji.