Házenkářky postupují přímo do finále Akademického mistrovství ČR 2024

Házenkářky postupují přímo do finále Akademického mistrovství ČR 2024

 

Házenkářské týmy žen se přímo kvalifikují na nadcházející Akademické mistrovství ČR! Česká asociace univerzitního sportu (ČAUS) potvrdila, že hráčky nebudou muset absolvovat kvalifikační kola a rovnou postoupí do finále.

Toto rozhodnutí dává možnost zúčastnit se soutěže všem talentovaným házenkářkám, které studují na některé z českých vysokých škol. Zrušení kvalifikací jim umožní soustředit se na přípravu a poté na samotnou účast na prestižním Akademickém mistrovství. Věříme, že týmy budou reprezentovat hrdě své univerzity a že je při snaze vybojovat akademický titul ve velkém podpoří jejich spolužáci a spolužačky.

Mužské házenkářské týmy se o postup do bojů o medaile budou muset poprat a projít kvalifikacemi, které jsou naplánovaní na 2. května v Olomouci (Oblast Morava) a 6. května v Praze (oblast Praha-Čechy).

Nenechte si ujít Akademické mistrovství v házené i další zajímavé akce, které nás čekají! Sledujte nás i Vaše týmy na sociálních sítích a buďte s námi, jak se bude bojovat o vítězství.

Termín finálových zápasů budeme znát již brzy!