Pořadatel: KTV PřF UK

Datum: 10. prosince 2018 – zahájení závodu v 18:00 hod.

Mgr. Zdenka Polová
Místo: SCUK Hostivař, Krytý bazén, 25m, 6 drah

Sbor rozhodčích

Vrchní rozhodčí: Norková Š.
Vrchní časoměřič: Polák M.
Startér: Stránský M.
Vrchní cílový: Švendová A.
Vrchní obrátkový: Teplý J.
Časoměřiči: D1 – Michalíková B., D2 – Kováč J., D3 – Kovaříková K., D4 – Frantál L., D5 – Velasová A., D6 – Sklenářová E.

Rozhodčí obrátka: D1, D2, D3 – Skálová K., D4, D5, D6 – Svobodová I.

Cílový vpravo: Hejnic P.

Cílový vlevo: Stránská A.

Plavecké způsoby: Novák V.

Pomocný startér: Schwarzer J.

Bodování: Liška A., Polová Z.

Hlasatel: Polová Z.

Výsledky: Polová Z., Liška A.

MUŽI

100 m PZ

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Kozubek Matěj ČZU A 01:03,6 20
2 Kozubek Tomáš ČZU A 01:04,7 17
3 Marks Ladislav ČZU B 01:08,4 15
4 Namyslov Jiří PřF 01:10,1 13
5 Hanuščin Daniel 2. a 3. LF 01:10,5 11
6 Hejnic Petr PF 01:11,1 9
7 Raška Martin MFF 01:12,6 7
8 Bush Aaron 2. a 3. LF 01:14,0 5
9 Libnar Vojtěch PF 01:16,1 4
10 Ziman Marek ČZU B 01:17,6 3
11 Bauer Karel MFF 01:23,9 2
12 Vávra Martin PedF 01:26,8 1
13 Rejka Lukáš PedF 01:38,0 0
14 Hejl Filip PF 01:53,8 MS

50 m M

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Pošmourný Matěj ČZU A 00:26,8 20
2 Landmann Jiří PedF 00:27,1 17
3 Rodr Daniel MFF 00:28,8 15
4 Pola Tomáš PřF 00:28,9 13
5 Zeis Jan ČZU A 00:29,5 11
6 Špicar Josef PřF 00:30,1 9
7 Hejnic Petr PF 00:33,1 7
8 Bush Aaron 2. a 3. LF 00:34,5 5
9 Louthan Jakub ČZU B 00:35,9 4
10 Zeman Marek ČZU B 00:36,1 3

50 m Z

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Kozubek Matěj ČZU A 00:30,4 20
2 Martinovský Ladislav PřF 00:30,9 17
3 Císler Martin ČZU A 00:32,5 15
4 Čarek Filip ČZU B 00:32,8 13
5 Lochman Marek PřF 00:33,4 11
6 Peleška Miroslav 2. a 3. LF 00:34,6 9
7 Šnajdr Marek PedF 00:35,8 7
8 Simmer Daniel PF 00:39,3 5
9 Novák Jan PedF 00:40,4 4
10 Bauer Karel MFF 00:43,0 3

50 m P

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Pošmourný Matěj ČZU A 00:31,6 20
2 Martinovský Ladislav PřF 00:33,3 17
3 Namyslov Jiří PřF 00:34,1 15
4 Hanuščin Daniel 2. a 3. LF 00:35,0 13
5 Topič Ondřej ČZU A 00:35,1 11
6 Raška Martin MFF 00:37,2 9
7 Fiala Jan PřF 00:37,5 MS
8 Šimeček Jan 2. a 3. LF 00:38,3 7
9 Podrábský Jakub PřF 00:38,7 MS
10 Mareš Štěpán PřF 00:38,8 MS
11 Libnar Vojtěch PF 00:39,6 5
12 Pál Adam PF 00:40,2 4
13 Hausenblas Šimon PřF 00:40,6 MS
14 Záruba Štěpán PřF 00:40,8 MS
15 Hochman Oskar PF 00:41,1 MS
16 Karas Ivoš PF 00:42,4 MS
17-18 Tvrz Matěj ČZU B 00:43,0 3
17-18 Novák Tomáš PřF 00:43,0 MS
19 Vávra Martin PedF 00:43,5 2
20 Flachs Milan PF 00:43,7 MS
21 Hotovec Matěj PřF 00:45,1 MS
22 Sklenář Filip PřF 00:46,5 MS
23 Zemánek Jan PřF 00:52,5 MS

50 m VZ

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Landsmann Jiří PedF 00:25,1 20
2 Marks Ladislav ČZU B 00:26,0 17
3 Kozubek Tomáš ČZU A 00:26,1 15
4. Pola Tomáš PřF 00:26,8 13
5. Rodr Daniel MFF 00:26,9 11
6 Topič Ondřej ČZU A 00:27,8 9
7 Čarek Filip ČZU B 00:27,9 7
8 Špicar Josef PřF 00:28,0 5
9 Šimeček Jan 2. a 3. LF 00:28,5 4
10 Lochman Marek PřF 00:29,3 MS
11 Peleška Miroslav 2. a 3. LF 00:29,5 3
12 Mareš Štěpán PřF 00:30,4 MS
13 Fiala Jan PřF 00:30,7 MS
14 Hausenblas Šimon PřF 00:31,9 MS
15 Babovák David PřF 00:32,4 MS
16 Flachs Milan PF 00:32,6 2
17. Záruba Štěpán PřF 00:32,8 MS
18. Novák Jan PedF 00:32,9 1
19 Rejka Lukáš PedF 00:33,9 MS
20 Hochman Oskar PF 00:34,3 0
21 Horovec Matěj PřF 00:36,6 MS
22 Hejl Filip PF 00:38,3 MS
23 Sklenář Filip PřF 00:38,6 MS
24 Karas Ivoš PF 00:39,6 MS
25 Turek Vojtěch PřF 00:43,9 MS

4 × 50 m PZ – štafetový závod

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Kozubek, Topič, Pošmourný, Kozubek ČZU A 01:58,0 28
2 Martinovský, Namyslov, Špicar, Pola PřF 02:03,9 20
3 Peleška, Hanuščin, Bush, Šimeček 2. a 3. LF 02:12,6 14
4 Bauer, Rodr, Lidnar, Raška MFF 02:18,4 8
5 Novák, Vávra, Landsmann, Šnajdr PedF 02:20,7 4

4 × 50 m VZ – štafetový závod

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Kozubek, Císler, Zeis, Kozubek ČZU A 01:46,7 28
2 Peleška, Hanuščin, Bush, Šimeček 2. a 3. LF 01:55,6 20
3 Bauer, Rodr, Lidnar, Raška MFF 01:59,1 14
4-5 Záruba, Fiala, Babovák, Mareš PřF 02:01,8 6
4-5 Marks, Louthar, Turz, Ziman ČZU B 02:01,8 6
6 Hochmann, Simmol, Fuchs, Hejnic PF 02:03,2 2
7 Landsman, Vávra, Novák, Rejka PedF 02:04,8 0

4 × 50 m P – štafetový závod

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Namyslov, Podrábský, Martinovský, Pola PřF 02:21,3 28
2 Zeis, Topič, Císler, Pošmourný ČZU A 02:21,4 20
3 Hochmann, Pál, Fuchs, Hejnic PF 02:43,6 14
4 Rejka, Šnajdr, Novák, Babovák PedF 02:56,1 8

ŽENY

100 m PZ

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Avramová Pavla PřF 01:17,3 20
2 Bartizalová Denisa PedF 01:22,5 17
3 Malimánková Tereza 2. a 3. LF 01:24,2 15
4 Malimánková Petra 2. a 3. LF 01:26,6 13
5 Janoušková Kristýna PřF 01:28,0 11
6 Pečenková Pavlína PedF 01:33,6 9

50 m M

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Avramová Pavla PřF 00:33,9 20
2 Čurnová Ivana PřF 00:36,0 17
3 Jelínková Zuzana PedF 00:36,2 15
4 Šatrová Barbora PF 00:39,7 13
5 Skuhrová Kristýna PřF 00:41,2 MS
6 Novotná Anna 2. a 3. LF 00:43,5 11
7 Čehurová Kristýna PedF 00:44,5 9
8 Mavrov Klára 2. a 3. LF 00:46,8 7

50 m Z

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1-2 Peroutková Anna-Marie PF 00:36,1 18,5
1-2 Stránská Valerie PF 00:36,1 18,5
3 Sobotková Barbara PedF 00:36,7 15
4 Malimánková Tereza 2. a 3. LF 00:38,6 13
5 Jelínková Zuzana PedF 00:41,3 11
6 Vlčková Anežka PedF 00:42,3 MS
7 Novotná Anna 2. a 3. LF 00:45,4 9

50 m P

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Poizlová Staňka PF 00:42,2 20
2 Janečková Petra PřF 00:44,2 17
3 Janoušková Kristýna PřF 00:44,3 15
4 Malimánková Petra 2. a 3. LF 00:44,4 13
5 Niesigová Lenka 2. a 3. LF 00:45,9 11
6 Krausová Veronika PedF 00:46,5 9
7 Janoušková Karolína PřF 00:47,7 MS
8 Naimanová Vanesa PedF 00:48,1 7
9 Pidrmanová Magdalena PF 00:53,2 5

50 m VZ

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Sobotková Barbara PedF 00:31,4 20
2 Bartizalová Denisa PedF 00:32,1 17
3 Peroutková Anna-Marie PF 00:32,5 15
4 Stránská Valerie PF 00:32,7 13
5 Čurnová Ivana PřF 00:33,6 11
6 Janečková Petra PřF 00:34,9 9
7 Skuhrová Kristýna PřF 00:35,3 MS
8 Niesigová Lenka 2. a 3. LF 00:35,5 7
9 Šatrová Barbora PF 00:35,8 MS
10 Vlčková Anežka PedF 00:36,9 MS
11 Čechurová Kristýna PedF 00:37,6 MS
12 Poizlová Staňka PF 00:37,9 MS
13 Timková Martina 2. a 3. LF 00:38,5 5
14 Javorská Barbora PF 00:43,6 MS
15 Janoušková Karolína PřF 00:46,1 MS

4 × 50 m PZ – štafetový závod

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Sobotková, Pečenková, Jelínková, Bartizalová PedF 02:37,6 28
2 Peroutková, Poizlová, Šatrová, Stránská PF 02:37,7 20
3 Skuhrová, Avramová, Janoušková K., Čurnová PřF 02:39,8 14
4 Malimánková, Niesigová, Malimánková, Timková 2. a 3. LF 02:43,8 8

4 × 50 m VZ – štafetový závod

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Avramová, Čurnová, Janoušková Kr., Janečková PřF 02:15,6 28
2 Peroutková, Poizlová, Šatrová, Stránská PF 02:25,6 20
3 Vlčková, Krausová, Čechurová, Naimanová PedF 02:28,6 14
4 Novotná, Timková, Niesigová, Mavrov 2. a 3. LF 02:29,3 8

4 × 50 m P – štafetový závod

Poř. Jméno Fakulta Čas Body
1 Janoušková Kris. Janoušková Kar. Janečková, Skuhrová PřF 03:05,6 28
2 Krausová, Vlčková, Naimanová, Jelínková PedF 03:07,9 20
3 Malimánková, Malimánková, Novotná, Mavrov 2. a 3. LF 03:10,4 14

VÝSLEDKY 1. KOLA VŠ LIGY V PLAVÁNÍ – skupina B
10. prosince 2018

Fakulta MUŽI ŽENY

BodyPořadí BodyPořadí
ČZU A 234 1.
PřF 167 2.1902.
2. a 3. LF 91 3. 1344.
ČZU B 71 4.
MFF 69 5.
PedF 64 6.1911.
PF 48 7.1433.

Galerie: