TO Tag představen jako maskot Zimních světových univerzitních her FISU 2025 v Turíně

TO Tag představen jako maskot Zimních světových univerzitních her FISU 2025 v Turíně

 

25. února 2024 | FISU | Torino 2025

TO Tag se svým vzhledem inspirovaným světem her a animační grafiky byl v sobotu 24. února 2024 představen jako maskot blížících se FISU World University Games 2025 v Turíně. Vzhledem k tomu, že se naše každodenní životy pravidelně prolínají mezi skutečným a digitálním životem, byl TO Tag navržen tak, aby to nejlepší z digitálního světa sloužilo skutečnému životu, a bude tak v nadcházejícím roce reprezentovat Torino 2025 FISU Games.

Jméno „TO Tag“ evokuje mnoho nápadů:

  • „TO“ bude reprezentovat Turín jako hostitelské město FISU Games a trvalý domov pro pochodeň FISU World University Games a Plamene poznání (Flame of Knowledge)
  • Termín „tag“, který v angličtině může odkazovat na dětskou hru, běhání, honění a pohyb, je však nyní také všudypřítomný na našich globálních sociálních sítích jako termín představující touhu zahrnout někoho do svého diskurzu.

Jako robot symbolizuje TO Tag hledání budoucnosti inovací a solidarity. Nemá specifický tvar těla ani zvýrazněnou či podtrženou genderovou identitu a rovnoměrně sdílí každou z hodnot Zimních světových univerzitních her. TO Tag je inkluzivní, rovnostářský a touží po přátelství a vztazích, která přesahují jakékoli předsudky.

Zleva doprava – krasobruslařka Carolina Kostner, Domenico Carretta (Radní pro sport města Turín), Alessandro Ciro Sciretti (Prezident organizačního výboru Torino 2025), TO Tag (maskot), Leonz Eder (Prezident FISU), Fabrizio Ricca (Radní pro sport regionu Piemonte), krasobruslař Ilia Malinin (Foto: Diego Barbieri)

FISU Světové univerzitní hry v Turíně se budou konat 13. – 23. ledna 2025.