Dvojitý úspěch na palubovce! Univerzita Karlova slaví hned dva tituly z Akademického MČR v basketbalu 3×3

Dvojitý úspěch na palubovce! Univerzita Karlova slaví hned dva tituly z Akademického MČR v basketbalu 3×3

 


Foto: Facebook KTV PF UK

Univerzita Karlova kralovala na palubovce jak v kategorii žen tak mužů. Studenti UK si tak po právu odváží zlaté medaile a titul Akademických mistrů a mistryň ČR pro rok 2020 v basketbale 3×3. Druhé místo mezi muži obsadila Ostravská univerzita a třetí VŠB-TU Ostrava. Mezi ženami si stříbro odvezly studentky ČZU Praha a bronz přidala do své sbírky Ostravská univerzita.


Foto: Facebook KTV PF UK

Akademické mistrovství České republiky v basketbalu 3×3 mužů a žen 2020 uspořádala ve dnech 27. a 28. září Univerzita Palackého v Olomouci pod hlavičkou ČAUS a ve spolupráci s Českou basketbalovou federací a Sportovním klubem UP Olomouc. Turnaje se zúčastnilo 32 mužů a 36 žen. Celkem 68 studentů.

Výsledky muži:

 1. Karlova univerzita Praha
 2. Ostravská univerzita
 3. VŠB Ostrava
 4. VUT Brno
 5. UP Olomouc (1)
 6. UP Olomouc (2)
 7. VÚT Brno
 8. Ostravská univerzita

Výsledky ženy:

 1. Karlova univerzita Praha (2)
 2. ČZU Praha
 3. Ostravská univerzita
 4. Masarykova univerzita
 5. Karlova univerzita Praha (1)
 6. UP Olomouc
 7. KU Hradec Králové
 8. Slezská univerzita Opava
 9. VUT Brno

Převzato z KTV PF UK

“Reprezentační družstva UK se zúčastnila Akademického mistrovství v basketbalu 3×3 v Olomouci. V ženách i v mužích jsme vybojovali krásné 1. místo a titul AKADEMICKÝ MISTR, druhé družstvo žen skončilo na 5.místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci Univerzity Karlovy”

 

Převzato z KTV ČZU Praha

“Naše baskeťačky z ČZU skvěle reprezentovaly na víkendovém AMČR v basketu v Olomouci v dynamické hře 3 na 3. Děvčata ve složení Simona Růžková, Valentýna Daňková, Kristýna Herinková a Veronika Pondělíčková dokázaly v napínavém turnaji urvat senzační druhé místo. Velká gratulace za celou Katedru tělesné výchovy”