Do oslav Mezinárodního dne univerzitního sportu se zapojí Victoria VSC

VICTORIA VSC oslaví Mezinárodní den univerzitního sportu

 

24. srpen 2021 | www.vsc.cz

VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT se připojuje k události Mezinárodní den univerzitního sportu (International Day of University Sport), která je oficiálně vyhlášena organizací FISU a dává si za cíl zviditelnit univerzitní sport. Letošní akce svým obsahem navazuje na minulý rok, kdy byly přípravy kvůli koronavirové situaci ukončeny.

Oslavy univerzitního sportu proběhnou v pátek 17. 9. 2021 v prostorech Vysoké škole ekonomické v Praze (nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3 – Žižkov).

Akce je určena pro studenty, kteří jsou zařazeni do stipendijního projektu UNIS na podporu duální kariéry a dále také pro sportovně nadané studenty 4. ročníků gymnázií se sportovní přípravou, kteří mají největší potenciál pro zapojení do projektu v následujících letech.

Hlavní program oslav Mezinárodního dne univerzitního sportu začne v 9:30 hodin. V průběhu dopolední části proběhne pro všechny účastníky přednáškový blok zaměřený na tématiku duální kariéry. V odpolední části se studenti budou moci zúčastnit vybraných workshopů a přednášek vedených předními odborníky ve sportovní vědě a výzkumu, mediální komunikaci či zdravotní prevenci. Odpolední část nabídne rovněž komentovanou prohlídku pro případné zájemce o studium na Vysoké škole ekonomické v Praze. V neposlední řadě bude po celou dobu akce probíhat EXPO vysokých škol zapojených do projektu UNIS v atriu Rajské budovy VŠE. Konec akce je plánován na 16:00 hod.

Zájemci se mohou závazně registrovat do pondělí 6. září 2021 vyplněním tohoto Google formuláře.

Přihlašování na odpolední workshopy bude spuštěno ve středu 8. září od 13:00h. Odkaz pro přihlášení bude zaslán na email všem registrovaným zájemcům.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na koordinátora projektu UNIS, pana Jana Plichtu na e-mailové adrese: unis@vsc.cz.