16. ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY 2017
PRAHA, 18. – 23. června 2017
Pořadatel: České vysoké učení technické v Praze (ČVUT), Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU)
Počet zařazených sportů: 24
Oficiální stránky: www.ceskeakademickehry.cz
Přehled sportů a časový harmonogram soutěží
Sport |
Datum – den |
Ředitel |
AEROBIC | 21.06.2017 ST |
Janíková |
ATLETIKA | 21.-22.06.2017 ST-ČT |
Valjent |
BADMINTON | 22.-23.06.2017 ČT-PÁ |
Žáčková |
BASKETBAL M+Ž | 19.-20.06.2017 PO-ÚT |
Ludvík, Švejdar |
BEACH VOLEJBAL | 19.-20.06.2017 PO-ÚT |
Žáčková |
FLORBAL M+Ž | 18.-19.06.2017 NE-PO |
Žáček |
FOTBAL | 22.-23.06.2017 ČT-PÁ |
Nos |
FRISBEE | 21.06.2017 ST |
Filandr |
FUTSAL M | 19.-20.06.2017 PO-ÚT |
Korbelář |
FUTSAL Ž | 22.-23.06.2017 ČT-PÁ |
Rus |
HÁZENÁ M+Ž | 20.-21.06.2017 ÚT-ST |
Drnek, Schmid |
JUDO | 21.06.2017 ST |
Vykydal |
KARATE | 19.06.2017 PO |
Vykydal |
LUKOSTŘELBA | 21.06.2017 ST |
Kříž |
NOHEJBAL | 22.-23.06.2017 ČT-PÁ |
Hrabovský |
ORIENT. BĚH | 20.-21.06.2017 ÚT-ST |
Bulíř, Kurfurst |
PLAVÁNÍ | 21.-22.06.2017 ST-ČT |
Falge |
PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI | 21.-22.06.2017 ST-ČT |
Falge |
SOFTBAL M+Ž | 20.-21.06.2017 ÚT-ST |
Minaříková |
SPORT. LEZENÍ | 18.06.2017 NE |
Hynek |
SQUASH | 19.-20.06.2017 PO-ÚT |
Chrdle |
STOLNÍ TENIS | 18.-19.06.2017 NE-PO |
Baron |
TENIS | 19.-21.06.2017 PO-ST |
Kubátová |
VODNÍ SLALOM | 20.06.2017 ÚT |
Miklík |
VOLEJBAL M+Ž | 21.-22.06.2017 ST-ČT |
Novák, Drahorádová |
Důležité termíny:
Otevření webových stránek ČAH: březen 2017
Otevření přihlášek: 1. 4. 2017
Uzávěrka přihlášek: 9. 6. 2017
Ukončení kvalifikace kolektivních sportů: 31. 5. 2017
Definitivní potvrzení/zrušení přihlášky do kvalifikací kolektivních sportů: 31. 3. 2017 (zaslat předsedovi příslušné komise a pořadateli ČAH)
Předsedové komisí zodpovídají za včasné oznámení vítězů kvalifikací pořadateli ČAH.
Systém kvalifikací kolektivních sportů:
Z jednotlivých oblastí postupují vítězové + pořádající škola + druhý z oblasti, ve které se v kvalifikaci zúčastnilo nejvíce škol. Na základě počtu přihlášených škol mohou předsedové sportovních komisí určit jiný způsob kvalifikace, se kterým jsou povinni seznámit všechny přihlášené školy.
Vedení:
Předseda OV: doc. PaedDr. Jiří Drnek, CSc. – ředitel ÚTVS ČVUT
Místopředsedové: PaedDr. Dušan Vavrla – vedoucí KTV ČZU
PhDr. Jaroslav Schmid, CSc. – zástupce ředitele ÚTVS ČVUT