Zapojte se do FISU virtuálního závodu v běhu na 3km

FISU Student Ambassadors Virtual Race

 

 

Do virtuálního běhu na 3 km, který pořádá FISU a FISU Ambasadoři po celém světě, se může zapojit úplně každý. Poběží se v sobotu 14. května 2022. Výhodou je, že nezáleží na výkonnosti ani čase, vyběhnout můžete kdykoli během celého dne. Porovnávat výsledky si pak můžete s dalšími studenty, FISU Ambasadory a ostatními běžci z celého světa.


Datum a čas: 14. května 2022, celý den

Jak se můžu zapojit? Stáhněte si aplikaci “Just move” do svého mobilního telefonu minimálně den před akcí a vyberte si událost ze seznamu (FISU Student Ambassadors Race) nebo použijte tento odkaz.

Jak to celé bude fungovat? Jakmile budete připraveni, zapněte aplikaci a začněte svůj výkon měřit. Když skončíte s během nebo uběhnete 3 km, opět aplikaci vypněte. Organizátoři pak uvidí všechny účastníky, jejich uběhnutou vzdálenost a čas běhu.

Účastníci budou muset pořizovat selfie/fotky/videa a vytvářet příspěvky a příběhy na sociálních sítích s hashtagem #FISUAmbassadors a používat označení @fisuambassadors.

Organizátoři změří celkovou vzdálenost, čas, počet účastníků a zemí a na základě toho poté odprezentují výsledky závodu.

Pojďme společně do toho, ukažme světu, že můžeme společně běhat po celém světě! Jdeš do toho s námi?