Výzva MŮJ KLUB

Jak již asi víte, ve čtvrtek 27.9.2018 byla zveřejněna na webu MŠMT výzva MŮJ KLUB na rok 2019. Vyhlášení výzvy můj klub najdete na zde:

http://www.msmt.cz/sport-1/vyzva-muj-klub-2019?lang=1&ref=m&source=email. V příloze je stažená jak výzva, tak potřebné dokumenty. Opět je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které evidují min. 12 členů ve věku do 23 let (do ročníku 1996 včetně).

Po  zkušenosti z letošního roku 2018, kdy nám bylo v květnu MŠMT sděleno, že financování činnosti VSK/VŠTJ patří do výzvy “Můj Klub” a MŠMT nevnímá tuto činnost jako prioritní k financování ze státního rozpočtu z výzvy “Školní a univerzitní sport”, doporučujeme všem VSK/VŠTJ, aby se výzvy “MŮJ KLUB” zúčastnili. Do celkových počtů členské základny by měli být vedle mládeže  do 23 let,  zahrnuti  i všichni evidovaní studenti do 23 let, Vašeho VSK/VŠTJ.

 

Žádosti se podávají prostřednictvím systému IS-SPORT (http://is-sport.msmt.cz). Systém bude aktivován nejpozději od pondělí 8. říjnaTermín pro podání žádostí je stanoven na 31. října 2018.

Pro zjednodušení a zrychlení administrace této Výzvy doporučujeme žadatelům, aby pro stanovení požadované výše dotace použili KALKULAČKU MŮJKLUB, která slouží k výpočtu maximální výše dotace na základě údajů o členské základně žadatele o dotaci.

Vyhlášení VÝZVY můj klub 2019: [wpdm_package id=’18190′]

 

 

S pozdravem

 

Ladislav Vladyka

Generální sekretář