Akademickými mistry v golfu pro rok 2015 jsou Martin Hromádka, který reprezentoval Vysoké učení technické v Brně a Kateřina Sluková z Karlovy univerzity v Praze.

 

Akademickými mistry pro rok 2015 jsou Martin Hromádka, který reprezentoval Vysoké učení technické v Brně a Kateřina Sluková z Karlovy univerzity v Praze.

Soutěže se zúčastnilo 55 hráčů a 12 družstev smíšených univerzitních týmů. O konečném vítězi (jak v soutěži mužů, tak i v soutěži družstev), musela rozhodnout rozehrávka. Martin Hromádka rozhodl své vítězství nad Jakubem Pokorným a v týmech Česká zemědělská univerzita v Praze nad Českým vysokým učením technickým v Brně. ČZU reprezentoval Tomáš Holoubek, Kluger Vít a Weisl Hanuš.

Druhá místa obsadili Jakub Pokorný z VŠE Praha a Irena Foretová z MU Brno a bronzovou medaili si odvezli Tomáš Holoubek a Pavla Vyoralová z VŠB Ostrava a tým z ČVUT Praha I. V prvním kole zahrál Martin Hromádka na 10. jamce eagle a Martin Huf Hole in one na 8. jamce.

Účast: 
Celkový počet startujících vysokoškoláků: 55, přihlášených: 61
Počet mužů: 45
Počet žen: 10
Počet organizačních pracovníků: 5
Počet zúčastněných škol (jmenovitě): 14 UK Praha, ČZU Praha, VŠFS Praha, Metropolitní univerzita v Praze, UP Olomouc, MVŠ Olomouc, ČVUT Praha, VŠB Ostrava, VŠE Praha, MU Brno, VUT Brno, ZČU Plzeň, MENDELU Brno, UJEP Ústí nad Labem
Počet družstev: 12