Univerzita Karlova vyhrála Akademické mistrovství ČR v nohejbalu

 

27. června 2022 | ČAUS

Nohejbalisté z Univerzity Karlovy se stali vítězi Akademického mistrovství ČR 2022. Studentům se zadařilo jak v dopoledním turnaji trojic, tak odpoledne mezi dvojicemi.

Na první příčce v dopoledním turnaji trojic se umístil tým Univerzity Karlovy – pedagogické fakulty a stali se Akademickými mistry pro rok 2022. Druhé místo brala Masarykova univerzita a třetí skončila Univerzita Pardubice.

V odpolední části programu byl na pořadu turnaj dvojic. Zlato vybojovali hráči Univerzity Karlovy – matematicko-fyzikální fakulty. Stříbro získala Univerzita Pardubice a bronzové medaile si odvezli studenti Masarykovy univerzity.

Akademické mistrovství ČR v nohejbalu dvojic a trojic se konalo ve středu 22. června 2022 v Pardubicích. Mistrovství uspořádala Univerzita Pardubice s pověřením České asociace univerzitního sportu.

Dopoledne proběhl turnaj trojic za účasti 7 družstev a odpoledne se pokračovalo turnajem dvojic za účasti 11 dvojic. Turnajů se zúčastnilo 25 studentů (z toho 2 studentky) ze čtyř univerzit, přičemž UK byla zastoupena pěti fakultami. 


Výsledky

Trojice

  1. UK PedF
  2. MU „B“
  3. UPCE „A“

Dvojice

  1. UK MFF
  2. UPCE „A“
  3. MU „B“

Fotogalerie:

Celá fotogalerie na: Galerie AM ČR 2022 v nohejbalu


Výsledky ke stažení