UFuL: Nejlepší hráči Final Four si zatrénují s účastníky Ligy mistrů

UFuL: Nejlepší hráči Final Four si zatrénují s účastníky Ligy mistrů

 

14. prosince 2022 | Univerzitní futsalová liga ČAUS | futsal.fotbal.cz

Univerzitní liga si našla ve futsalové komunitě své místo a důkazem toho je právě fakt, že hráči, kteří budou vybráni na Final Four jako ti nejlepší, budou mít možnost zatrénovat si s prvoligovými týmy. Nutno dodat, že ať už zážitek nebo zkušenosti to budou obrovské, jelikož se jedná o SK Interobal Plzeň a FK Chrudim.

Ani těm méně zarytým futsalovým fanouškům tyto celky určitě netřeba představovat, neboť to byly právě tyto týmy, které reprezentovaly Českou republiku v posledních letech v prestižní Lize mistrů. V dresu Chrudimi, která mimochodem bude i účastníkem finálového duelu o Pohár SFČR, jenž je součástí úterní akce, nastupují i ambasadoři naší Univerzitní futsalové ligy.

Jedná se o několikanásobné mistry ČR a hráče národního týmu Matěje Slováčka a bratry Pavla a Davida Drozdovi. Zajímavostí je, že i právě zmínění reprezentanti, si prošli univerzitním futsalem a z Akademického mistrovství světa v roce 2016 dokonce přivezli bronzové medaile.

Pro všechny kluky, kteří nastoupí na letošním Final Four, bude určitě o motivaci postaráno a kromě úspěchu pro „svou“ univerzitu mohou získat další cenné zkušenosti od těch nejlepších hráčů u nás.