Týden sportu zdarma 2019 - Výzva provozovatelům sportovních zařízení

Vážení sportovní přátelé,

obracíme se na Vás jako na provozovatele sportovního zařízení, které je zaregistrováno v databázi našeho portálu www.prahasportovni.eu s informací, že v období od 25. 12. do 31. 12. 2019 se uskuteční další ročník projektu Týden sportu zdarma.

Jedná se o projekt hl. m. Prahy ve spolupráci s vybranými provozovateli sportovních zařízení působících na jeho území, která ve zmíněném týdnu nabídnou pražské veřejnosti volné vstupy na svá sportoviště. Dny a hodiny, ve kterých budou tato sportoviště pro veřejnost otevřena, si stanovuje provozovatel sám. Jeho úkolem je pak zajistit v těchto hodinách bezproblémový průběh akce.

Hl. m. Praha je koordinátorem celého projektu a zajišťuje jeho propagaci. Sportoviště, která se přihlásí do Týdne sportu zdarma do 13. 12. budou uvedena v tiskové zprávě a na webu Prahy sportovní.

V případě Vašeho zájmu o účast v tomto projektu Vás prosím o vyplnění registračního formuláře, který je v letošním roce připraven v on-line podobě na adrese: https://prahasportovni.eu/registrace-na-tyden-sportu-zdarma-2019/. Registraci sportoviště je nutné provést nejpozději do 13. 12. 2019. Upozorňujeme, že registrační systém chápe jednotlivá sportoviště (typy sportovních ploch) jako samostatné nabídky. Pokud tedy v rámci Vašeho zařízení disponujete několika typy sportovišť, je nutné vytvořit pro každé jednotlivé sportoviště (kurt, hřiště, sportovní plochu) samostatnou nabídku, a tedy i registraci.

Oficiální vizuál akce si můžete stáhnout zde, všechny zaregistrované prosíme o vložení vizuálu na své webové stránky s proklikem na tuto adresu: https://prahasportovni.eu/tyden-sportu-2019/

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme vděční za Vaše názory či připomínky a rádi Vám pomůžeme s případnými nejasnostmi při vytváření registrace.

Těšíme se na spolupráci!
PRAHA SPORTOVNÍ
Kontakt:
prahasportovni@operatorict.cz
Eliška Kulová +420 775 336 179
Matěj Nejedlý +420 774 215 120