Staň se součástí soutěže #MyEusa Photo 2020 a vyhraj!

Staň se součástí soutěže #MyEusa Photo 2020 a vyhraj!

 

Milovníci univerzitního sportu z celé Evropy, je nám potěšením Vám dát vědět, že každoroční soutěž #MyEusa Photo je zpět, ačkoli letos v lehce pozměněném formátu.

Každoroční fotografická soutěž EUSA, která byla zahájena v roce 2009, vybízí účastníky – včetně sportovců, funkcionářů, dobrovolníků a diváků – na soutěžích EUSA, aby na této akci pořídili fotografii, která ukazuje, co pro ně znamená univerzitní sport.

Se současnou pandemií COVID-19, která má za následek odložení pátého ročníku Evropských Univerzitních Her v Bělehradě v Srbsku na rok 2021, se neuskuteční ani žádný další oficiální sportovní souboj EUSA ve zbývající části roku 2020. Navzdory tomu bude každoroční #MyEusa Photo Competition pokračovat i letos, ale poněkud odlišným způsobem.

Účastníci se do fotografické soutěže 2020 mohou zapojit, když vyfotí sami sebe během tréninku, sportovní nebo fyzické aktivity, a to buď doma, nebo na sportovišti.

Soutěž bude probíhat od 20. července do konce září, následně proběhne hlasování a vítězným fotografiím budou uděleny pamětní ceny.

Datum 20. července současně znamená dva měsíce do Mezinárodního dne univerzitního sportu IDUS, který se každoročně slaví 20. září, kde je opět uznáván a podporován zdravý a vyvážený životní styl vedený studentskými atlety.

Účastníci letošní soutěže EUSA Photo Competition by měli zveřejnit své fotografie prostřednictvím oficiální mobilní aplikace #MyEUSA (k dispozici pro Android a iOS) nebo prostřednictvím webu my.eusa.eu, přičemž se doporučuje, aby sdíleli své fotografie na svých osobních Facebook, Instagram a Twitter pomocí hashtag #BeActive a #MyEusa.

Stay safe, and #BeActive with #MyEusa!

Více informací a pravidla soutěže najdete na: www.eusa.eu/news?be-part-of-the-2020-myeusa-photo-competition