Seznam zařazených

Seznam zařazených od 1. dubna 2019 do 30. září 2019.

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období  od 1. dubna 2019 do 30. září 2019.

1. ŽERAVA Jakub (snowboarding)
2. LOUTHANOVÁ Kateřina (snowboarding)
3. HOUSER Radek (snowboarding)
4. ČERNÝ Ondřej (běh na lyžích)
5. KOTLASOVÁ Tereza (beach volejbal)
6. RESOVÁ Daniela (beach volejbal)
7. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
8. KLINSKÝ Tomáš (alpské lyžování)
9. NOVÁ Tereza (alpské lyžování)
10. TUČEK Martin (atletika)
11. ŽABOVÁ Anna (veslování)
12. ZAPLETAL Luboš (veslování)
13. STOŠEK Martin (cyklistika)
14. KRÁL Ondřej (badminton)
15. LOUDA Jan (badminton)

Seznam zařazených 1.10.2018 – 31.3.2019

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2018 – 31.3.2019

  1. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  2. KLINSKÝ Tomáš (alpské lyžování)
  3. NOVÁ Tereza (alpské lyžování)
  4. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  5. LOUDA Jan (badminton)
  6. KRÁL Ondřej (badminton)
  7. KOTLASOVÁ Tereza (beach volejbal)
  8. RESOVÁ Daniela (beach volejbal)
  9. SOŠEK Martin (cyklistika)
  10. HANČOVÁ Petra (orientační běh)
  11. ČECH Jiří (skicross)
  12. LOHYNSKÝ Jan (snowboarding)
  13. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  14. SOLNICKÝ Jakub (squash)
  15. NEČASOVÁ Zuzana (veslování)

Seznam zařazených 1.4.2018 – 30.9.2018

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.4.2018 – 30.9.2018

  1. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  2. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  3. KRÁL Vojtěch (orientační běh)
  4. KUBELKA Tomáš (orientační běh)
  5. SÝKORA Vojtěch (orientační běh)
  6. ČECH Jiří (skicross)
  7. LOHYNSKÝ Jan (snowboarding)
  8. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  9. KALUS Jiří (triatlon)
  10. ZIMOVJANOVÁ Tereza (triatlon)
  11. KOTLASOVÁ Tereza (beach volejbal)
  12. RESOVÁ Daniela (beach volejbal)
  13. MILOVÁ Sabina (badminton)
  14. MENDREK Adam (badminton)
  15. NEČASOVÁ Zuzana (veslování)

Seznam zařazených 1.10.2017 – 31.3.2018

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2017 – 31.3.2018

  1. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  2. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  3. RUDOLFOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  4. ANTOŠ Jakub (běžecké lyžování)
  5. BEROUŠKOVÁ Kateřina (běžecké lyžování)
  6. GRÄF Jakub (běžecké lyžování)
  7. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  8. KRÁL Vojtěch (orientační běh)
  9. KUBÁT Pavel (orientační běh)
  10. ČECH Jiří (skicross)
  11. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  12. LOHYNSKÝ Jan (snowboarding)
  13. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  14. KALUS Jiří (triatlon)
  15. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)

Seznam zařazených 1.4.2017 – 30.9.2017

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.4.2017 – 30.9.2017

  1. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  2. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  3. RUDOLFOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  4. ANTOŠ Jakub (běžecké lyžování)
  5. BEROUŠKOVÁ Kateřina (běžecké lyžování)
  6. GRÄF Jakub (běžecké lyžování)
  7. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  8. KRÁL Vojtěch (orientační běh)
  9. KUBÁT Pavel (orientační běh)
  10. ČECH Jiří (skicross)
  11. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  12. LOHYNSKÝ Jan (snowboarding)
  13. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  14. KALUS Jiří (triatlon)
  15. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)

Seznam zařazených 1.10.2016 – 31.3.2017

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2016 – 31.3.2017

  1. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)
  2. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  3. HORÁK Petr (snowboarding)
  4. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  5. KOSOVÁ Denisa (orientační běh)
  6. GRABMÜLLEROVÁ Aneta (triatlon)
  7. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  8. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  9. GROHOVÁ Karolína (běžecké lyžování)
  10. SCHÜTZOVÁ Sandra (běžecké lyžování)
  11. KUBÁT Pavel (orientační běh)
  12. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  13. PETRŽELA Jan (orientační běh)
  14. RUDOLFOVÁ Sandra (běžecké lyžování)

Seznam zařazených 1.10.2015 – 31.3.2016

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2015 – 31.3.2016

  1. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)
  2. MÍČKOVÁ Monika (moderní gymnastika)
  3. PETRŽELA Jan (orientační běh)
  4. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  5. KOČAŘ Lukáš (triatlon)
  6. GRABMÜLLEROVÁ Aneta (triatlon)
  7. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  8. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  9. GROHOVÁ Karolína (běžecké lyžování)
  10. SCHÜTZOVÁ Sandra (běžecké lyžování)
  11. HORÁK Petr (snowboarding)

Seznam zařazených 1.4.2015 – 30.9.2015

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1. dubna 2015 do 30. září 2015:

  1. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)
  2. MÍČKOVÁ Monika (moderní gymnastika)
  3. PETRŽELA Jan (orientační běh)
  4. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  5. KOČAŘ Lukáš (triatlon)
  6. GRABMÜLLEROVÁ Aneta (triatlon)
  7. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  8. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  9. GROHOVÁ Karolína (běžecké lyžování)
  10. SCHÜTZOVÁ Sandra (běžecké lyžování)
  11. HORÁK Petr (snowboarding)