Registrace na ČAH 2022 jsou spuštěny

 

Od soboty 30. dubna jsou spuštěny registrace účastníků. Registrovat účastníky bude možné až do 5. června.

Sportovce může přihlašovat pouze škola nebo tělovýchovné pracoviště!

Pro bezproblémové přihlašování a registraci do vypsaných soutěží je třeba, aby studenti svým tělovýchovným pracovištím nahlásili: jméno, příjmení, datum narození, fakultu, e-mail, telefon, sport a disciplínu, nejlepší výkon u atletiky, plavání, u orientačního běhu číslo SI, v případě ubytování jednotlivců (sportovci, trenéři) také číslo OP/pasu a adresu trvalého bydliště.

V souladu se Všeobecnými propozicemi ČAH 2022 žádáme pracovníky pověřené registrací, aby v případě registrování individuálních sportovců uváděli e-mailové adresy daných sportovců. V případě registrace kolektivních sportů pak uvádějte jméno a příjmení kapitána týmu a dále kontaktní informace na organizačního pracovníka družstva (buď přímo na kapitána nebo případný trenérský doprovod). Tyto poskytnuté kontaktní údaje jsou nezbytné pro případnou rychlou a efektivní komunikaci mezi soutěžícími a organizátory.

Dále upozorňujeme, že registrace osob doprovázející sportovce se provádí zvlášť pomocí samostatné elektronické registrace.

Více informací na: 2022.ceskeakademickehry.cz