Předběžný sportovní program Evropských univerzitních her 2020 byl zveřejněn

 

Předběžný sportovní program Evropských univerzitních her 2020, které se budou konat ve dnech 12. – 25. července v srbském Bělehradě, byl odhalen a lze jej stáhnout ZDE.

Oficiální sportovní program pátého ročníku Evropských univerzitních her v srbském hlavním městě tvoří celkem 21 sportovních disciplín. Patří mezi ně badminton, basketbal, basketbal 3×3, plážová házená, plážový volejbal, šachy, fotbal, futsal, házená, judo, para judo, karate, kickbox, orientační běh, veslování, stolní tenis, para stolní tenis, taekwondo, tenis, volejbal a vodní pólo.

V Bělehradě se očekává více než 5 500 účastníků, což z nich činí největší evropské univerzitní hry v historii EUSA. Zúčastní se téměř 1 000 dobrovolníků a více než 800 rozhodčích. Zajímavé je, že na hrách 2020 bude uděleno přesně 2020 medailí!

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o předběžný plán a může se změnit. Konečný potvrzený harmonogram bude k dispozici před zahájením registrace na příští rok.

Registrace bude otevřena 1. prosince 2019.

LHŮTY PRO REGISTRACE:
Generální přihláška – 1. uzávěrka: 15. ledna
Kvantitativní přihláška (rozhodčí): 15. dubna
Individuální přihlášky: 15. června
Cestovní plán: 15. června

POSTUP REGISTRACE:
Účastníky EUG jsou univerzity a podobné instituce se statutem vysoké školy uznávané příslušným vnitrostátním orgánem své země. Účastníci jsou nominováni prostřednictvím svých členů NUSA (členové EUSA), kteří mohou předložit všeobecné vstupní přihlášky a definovat kontaktní osobu, která provede zbytek postupu registrace, včetně předložení kvantitativního přihlašovacího formuláře, individuálních přihlašovacích formulářů a cestovních plánů. Další informace o registraci budou poskytnuty 1. prosince 2019.

POPLATKY:
Záloha: Proforma faktura bude automaticky vygenerována po odeslání obecného přihlašovacího formuláře.
Účastnický poplatek: 65 EUR / osoba / noc
Vstupní poplatek EUSA: 30 EUR / osoba
Poplatky zahrnují ubytování s plnou penzí – snídaně, oběd, večeře (počínaje obědem při příjezdu a končící snídaní v den odjezdu), transfer z oficiálních uvítacích bodů, místní doprava, školení, soutěže, obřady a celková organizace akce.

Další informace naleznete na adrese www.eug2020.eu.