Trenérka cvičitelka roku 2018 - nominace a formulář

Vážení sportovní přátelé,

na konci této zprávy si můžete stáhnout výzvu k nominacím na Trenérku / cvičitelku roku 2018. Ve výzvě naleznete odkaz na on-line formulář, do kterého se nominace vyplňuje a přímo odešle pořadateli.

Jedná se o každoroční akci Komise rovných příležitostí Českého olympijského výboru, vrcholící slavnostním setkáním úspěšných dobrovolných i profesionálních trenérek a cvičitelek, na kterém převezmou ocenění za svoji práci za přítomnosti nejvyšších představitelů českého sportu. Fotografie z loňské akce možno shlédnout zde: Trenerka/cvicitelka roku 2017

Zdroj: https://www.olympic.cz/media/fotoslozka/1189

Nominace mohou podávat okresní a krajská pracoviště ČUS a národní sportovní svazy. Každoročně se oceňuje kolem třiceti osobností. Je proto pravděpodobné, že při podání dvou nebo více kandidatur bude úspěšná maximálně jedna.

Do nominačního formuláře prosím vyplňte do rubriky Kontaktní osoba nejen jméno, ale krátce i název vaší organizace (např. OS ČUS Kolín).

Zdroj: https://www.olympic.cz/media/fotoslozka/1189

V případě dotazů kontaktujte tajemnici KRP ČOV Jolanu Šmídovou na adrese smidova@olympic.cz nebo telefonicky na čísle +420 731 047 722. 

Prosím respektujte uzávěrku nominací 24. února 2019.

 

Fotogalerie: