Nejúspěšnějším sportovcům ČAUS a VSC MŠMT roku 2018 byla předána čestná ocenění

Nejúspěšnějším sportovcům ČAUS a VSC MŠMT roku 2018 byla předána čestná ocenění

 

Praha, 21. prosince 2018 – Náměstek pro řízení sekce sportu a mládeže PhDr. Karel Kovář, Ph.D. spolu s českou sportovní legendou Jarmilou Kratochvílovou předali ve čtvrtek 20. prosince 2018 čestná ocenění nejúspěšnějším sportovcům České asociace univerzitního sportu a Vysokoškolského sportovního centra MŠMT roku 2018.

Nejúspěšnější sportovci MŠMT roku 2018 byli pozváni na slavnostní předávání ocenění 20. prosince 2018 do Kaiserštejnského paláce na Malé Straně. Sešla se zde celá řada úspěšných českých sportovců nejen z řad akademiků jako například střelkyně Gabriela Vognarová, sportovní lezec Jan Kříž, cyklistka Tereza Korvasová a florbalista Vojtěch Bagin, ale také úspěšní sportovci Vysokoškolského sportovního centra (VSC) jako například Lukáš Krpálek a Anežka Drahotová, a zdravotně postižení sportovci úspěšní v atletice, lukostřelbě a plavání.

Seznam všech oceněných sportovců ke stažení zde:

Seznam_sportovci_MSMT_2018 Download

Ocenění předával náměstek pro řízení sekce sportu a mládeže Karel Kovář a česká sportovní legenda Jarmila Kratochvílová. Akce se zúčastnila také
předsedkyně České asociace univerzitního sportu Ivana Ertlová, a nově jmenovaná ředitelka Vysokoškolského sportovního centra Lenka Kovářová.

Celé slavnostní předávání moderoval bývalý český krasobruslař Tomáš Verner. Na počest univerzitního sportu zazněla na úvod univerzitní hymna Gaudeamus Igitur v podání studentů a učitelů ze základní umělecké školy v Hostivaři.

Celá fotogalerie: caus.cz/galerie-nejuspesnejsi-sportovci-msmt-roku-2018/