Momenty sportu - hlasování sportovních svazů

V letošním roce slaví naše země sté narozeniny. A slavíme i my sportovci. Rozhodli jsme se, že připomeneme veřejnosti největší momenty naší sportovní historie. Vždyť jsou to právě sportovci a jejich výkony, díky kterým se o naší zemi mluví s respektem po celém světě. A máloco dokázalo v minulosti tak sjednotit národ a vzbudit národní hrdost jako velká sportovní vítězství. Připomínejme si proto naši slavnou sportovní historii!

 

Připravili jsme ve spolupráci s Českou televizí, Českým olympijským výborem a Českou obcí sokolskou projekt Největší momenty českého sportu. V jeho rámci proběhne 28. září vyhlášení ankety Největší momenty českého sportu na ČT 2 a následně přímý přenos Galavečera 100 let českého sportu na ČT 1. Které události budou vyhlášeny za největší momenty jednotlivých dekád uplynulých 100 let, o tom rozhodne kombinace hlasů sportovní akademie složené z našich sportovců, reprezentantů sportovních svazů, organizátorů významných sportovních projektů, sportovních novinářů a hlasů veřejnosti.

 

Protože i vy jste členem této sportovní akademie, budu velmi rád, když se zúčastníte hlasování a dáte svůj hlas největšímu momentu z každé dekády.

 

Hlasujte, prosím, zde.

 

Bližší představení jednotlivých dekád můžete zhlédnout v tomto odkazu.

Hlasování bude ukončeno dne 9. 9. ve 20.00 hodin.

 

 

Předem děkuji za vaši účast v hlasování,

 

Miroslav Jansta

předseda České unie sportu