Pořadatel: Česká asociace univerzitního sportu
Organizátor: Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze
Datum: úterý 14. 5. 2019
Čas: 8:00 – 15:00
Místo konání:  Sportovní hala Děkanka, Děkanská vinice I 987/5, Praha 4
Ředitel soutěže: PhDr. Daniel Žáček, dzacek@volny.cz, 777 156 519
Hlavní organizátor turnaje: Vladimír Šťástka, stastka@ceskyuniverzitniflorbal.cz, 602 374 366

Předpis soutěže: Účastnit se mohou studenti všech forem studia VŠ a absolventi z kalendářního roku 2019. Každý účastník předkládá průkaz, dokazující aktuální status studenta VŠ (platný ISIC, nebo index s řádným zápisem), absolventi kopii diplomu. Soutěže se mohou zúčastnit zahraniční studenti, kteří studují na českých vysokých školách.

Pravidla: Hraje se dle platných pravidel florbalu IFF s následujícími úpravami:

• Hrací čas: 2 x 12 min. hrubého času, poslední 2 minuty 2. poloviny čistý čas.
  • Přestávka mezi polovinami: 2 minuty

Systém soutěže: 5 přihlášených družstev. Družstva budou rozdělena do jedné skupiny (A), ve které se utkají systémem každý s každým. Po sehrání všech utkání ve skupině bude ustanoveno konečné pořadí. O pořadí ve skupině rozhodují následující kritéria, v uvedeném pořadí:

8. los

Výsledky: Výsledky budou zaneseny do finálové skupiny. Vítězství v utkání skupiny znamená 3 body do tabulky, remíza 1 a porážka 0 bodů. Družstva umístěná na 1. a 2. místě ve skupině postupují na ČAH 2019.

14:05 A UK ČVUT SH Děkanka

Námitky: řediteli soutěže do patnácti minut od skončení soutěže s vkladem 200,- Kč.
Technická ustanovení: zákaz rozcvičování a hraní na chodbách a v prostorách šaten. Ve všech prostorech je povolen pohyb pouze v sálové obuvi.