FISU World Forum a FISU Volunteer Leaders Academy 2020 budou online!

Aktuality týkající se FISU World Forum a FISU Volunteer Leaders Academy 2020

 

Mezinárodní federace univerzitního sportu FISU dnes informovalo, že vzhledem k současné situaci na celém světě, se Řídící výbor FISU po dohodě s příslušnými místními organizačními výbory rozhodl, že se Světového fóra FISU (FISU World Forum) ani Akademie lídrů dobrovolníků FISU (FISU Volunteer Leaders Academy) nebudou návštěvníci moci účastnit fyzicky.

Nicméně, aby byly tyto tradiční akce z programu FISU zachovány, aby byla zachována kontinuita vztahů mezi členskými asociacemi FISU a aby nebylo velké množství práce pořadatelů a členů výboru FISU zbytečné, rozhodlo se FISU, že budou tyto dvě akce uspořádány v upravené verzi online, která umožní zúčastnit se prezentací a přednášek na různá témata všem zájemcům.

Zveme Vás tímto na digitální edici FISU World Forum, které proběhne 12. – 14. srpna 2020. Více informací o programu, řečnících a registračním procesu zveřejníme v následujících týdnech.

Co e týče Akademie lídrů dobrovolníků FISU, budou se konat dva semináře ve dnech 22. – 23. června 2020 a 4. – 6. září 2020. Další podrobnosti o programu a technické informace budou zveřejněny v následujících týdnech.

Více informací sledujte na našich webových stránkách caus.cz nebo přímo na fisu.net.