Výzva k podávání kandidatur do Technické komise EUSA 2021-2025

Výzva k podávání kandidatur do Technické komise EUSA 2021-2025

 

Evropská asociace univerzitních sportů (EUSA) vyzývá k podávání kandidatur na technické delegáty EUSA na příští čtyřleté funkční období. Je možné kandidovat na 23 pozic technických delegátů v následujících sportech pravidelného programu EUSA: badminton, basketbal, basketbal 3×3, plážová házená, plážový volejbal, bridž, šachy, fotbal, futsal, golf, házená, judo, karate, kickbox, orientační běh, veslování, rugby 7, soutěžní lezení, stolní tenis, taekwondo, tenis, volejbal a vodní pólo.

Kandidatury mohou podávat národní univerzitní sportovní asociace (NUSA) nebo Evropské sportovní federace (ESF). Kandidáti podporovaní Evropskými sportovními federacemi budou mít v procesu výběru přednost, proto je doporučeno podání ze strany ESF nebo s doporučujícím dopisem ESF.

Návrhy lze podat prostřednictvím formuláře v interní oblasti EUSA. V případě zájmu se obraťte na caus-tvrda@cuscz.cz. Uzávěrka přihlášek je 30. června 2021. Výkonný výbor EUSA následně jmenuje technické delegáty na svém červencovém zasedání.