2. turnaj seriálu o Akademického mistra České republiky v grapplingu 2018/2019

 

Pořadatel: Česká Asociace Univerzitního Sportu (ČAUS) ve spolupráci s Czech Mixed Martial Arts Association (MMAA), Institutem sportovního vzdělávání (ISV), WoW(Way of Warrior) a ADCC Czech republic

Datum: 25. listopadu 2018
Místo: Praha, TJ SPOJE PRAHA, Na Balkáně 450/25
Harmonogram:
9.00 hod. – registrace, vážení, lékařské prohlídky
10.30 hod. – konec registrace – poučení závodníků a losování
10.45 hod. – začátek turnaje

čas bude upřesněn dle počtu přihlášených nejpozději však 23.11.

Styl: Grappling dle pravidel WoW/EBI (wayofwarrior.eu/sport/bjj/pravidla)
Odkaz na FB událost: 2. turnaj seriálu AM ČR v grapplingu 2018/2019

Vybavení:
Povolené: elasťáky/šortky bez kapes a zipů, rashguard, chrániče na zuby, chránič uší
Zakázané jsou suspenzory a obuv

Tituly: Vítěz seriálu o AM ČR získává titul “Akademický Mistr ČR v Grapplingu” v dané váhové kategorii. Titul AM ČR může získat sportovec, který ve své váhové kategorii má 3 a více soupeřů ze 2 škol.

Systém soutěže: bojovníci v průběhu sezóny sbírají body dle svého umístění v jednotlivých turnajích. Tyto body jsou vpisovány do tabulek váhových kategorií. Umístění v konečné tabulce seriálu AM ČR bude zohledněno nasazením při závěrečném turnaji o absolutního akademického mistra ČR 2018/19.

Podmínky startu: Viz. podmínky účasti. Startující musí podepsat „PROHLÁŠENÍ ZÁPASNÍKA“, které bude rozdáno při vážení. Účastník AM ČR jím potvrzuje, že je mu znám jeho zdravotní stav, je zdráv a schopen se aktivně zúčastnit jako soutěžící AM ČR v GRAPPLINGU, neboť všichni účastníci startují na vlastní nebezpečí. Všichni startující musí s sebou přinést doklad o Zdravotní způsobilosti od svého obvodního lékaře. Start v této soutěži je umožněn i sportovcům registrovaným u jiných organizací bojových sportů.