Pozvánka na slavnostní zakončení 15. MFOF v Praze

Přijměte pozvání na Slavnostní zakončení XV. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů skupiny ČEZ spojené s vyhlášením vítězných filmů a předáním cen v kině Lucerna 9. prosince v 17:45 hodin.

Program slavnostního zakončení

XV. MFOF – 9. 12.2017:
– vyhlášení vítězných filmů a předání cen
– bohatý kulturní program s vystoupením účinkujících a hostů:

Franco Nones (Itálie), Olympijský vítěz a zároveň první ne-skandinávec v historii, který získla zlatou medaili v běhu na lyžích (30 km) na zimních Olympijských hrách v Grenoblu 1968.

Vavřinec Hradílek, český vodní slalomář, kajakář závodící v kategorii K1. Je stříbrným medailistou z LOH 2012 v Londýně a mistrem světa z let 2013 a 2017.

Art-rocková kapela Kazachstán – rocková hudba ovlivněná érou kapel sedmdesátých let i zvukem nejrůznějších píšťal a dalších akustických nástrojů. Je to hudba ovlivněná krajinou Beskyd, ale i niterných pocitů člověka v básních a textech Jaroslava Žily. Kazachstán jsou plochy tónů a slov, snažící se vyprávět příběhy. Kazachstán působí na klubové scéně přes deset let a nevyhýbá se ani festivalům jako jsou Colours of Ostrava, Sweetsen fest, Festival v ulicích ad. V současnosti připravuje kapela svou třetí desku. www.skupina-kazachstan.cz

Taneční duo Hybrids Crew – Patrick Ulman a Zdeněk Kremláček. Duo se začalo formovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, kde oba studovali obor Tanec. Mezi jejich úspěchy patří několik titulů mistrů České Republiky v Electric Boogie. Mistři Evropy a vícemistři světa v Electric Boogie, finalisté televizní show Talentmánie 2010. Momentálně finalisté německé televizní show Das Supertalent. www.hybridscrew.cz