FISU se distancuje od akce International University Sports Festival v ruském Jekatěrinburgu

FISU se distancuje od akce International University Sports Festival v ruském Jekatěrinburgu

 

Nedávno jste možná slyšeli o akci s názvem „International University Sports Festival“, která se bude konat v Jekatěrinburgu, Rusko ve dnech 19. – 31. srpna 2023.

Dovolujeme si vás upozornit, že se nejedná o akci FISU a ani ji nepodporujeme. Tato akce nenahrazuje Světové univerzitní hry FISU v Jekatěrinburgu 2023, které byly odloženy na dobu neurčitou na základě rozhodnutí výkonného výboru FISU ze dne 26. dubna 2022.

Proto tato událost v žádném případě nespadá pod institucionální ani právní jurisdikci FISU. Totéž platí pro všechny záležitosti týkající se pojištění a zdravotní péče.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím neváhejte obrátit na kancelář FISU.

 


PŮVODNÍ ZNĚNÍ:

Recently, you may have heard about an event named “International University Sports Festival” that will take place in Ekaterinburg (RUS) on 19-31 August 2023.

Kindly be informed that this is not a FISU event nor is it endorsed by us. This event does not replace the Ekaterinburg 2023 FISU World University Games that have been postponed for an indefinite period following a decision of the FISU Executive Committee on 26 April 2022.

Therefore, this event is not under FISU’s institutional umbrella nor legal jurisdiction in any way. This equally applies with all insurance and medical related matters.

Please do not hesitate to contact FISU office should you have any inquiries.