ČAUS a Jihočeská univerzita podepsali memorandum o pořádání Českých akademických her 2022

ČAUS a Jihočeská univerzita podepsali memorandum o pořádání Českých akademických her 2022

 

11. května 2022 | ČAUS | M. Štenclová

V pondělí 9. května 2022 bylo podepsáno memorandum mezi Českou asociací univerzitního sportu a Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích o uspořádání jubilejního 20. ročníku Českých akademických her. 

ČAUS pověřil Jihočeskou univerzitu pořádáním Českých akademických her vůbec poprvé v historii. Podpisem tuto spolupráci stvrdili předsedkyně ČAUS PaedDr. Ivana Ertlová a rektor univerzity prof. PhDr. Bohumil Jiroušek, Dr.

“Velmi nás těší, že se 20. ročníku Českých akademických her zhostila Jihočeská univerzita, která nikdy akci tak velkého rozsahu nepořádala. Ráda bych tímto vyzvala další univerzity, aby se připojily a staly se pořadateli dalších Akademických her,“ řekla Ivana Ertlová.

Svou účast na slavnostním zahájení ČAH, které se uskuteční ve středu 15. června 2022 od 18 hodin, přislíbil také hejtman Jihočeského kraje MUDr. Martin Kuba.

České akademické hry se budou konat od 15. do 22. června. Na programu je zařazeno tématicky celkem 20 sportů. Konkrétně atletika, basketbal, beachvolejbal, bowling, florbal, fotbal, frisbee, futsal, golf, házená, judo, kanoistika, karate, kuželky, orientační běh, plavání, plavání s ploutvemi, stolní tenis, veslování a volejbal.

Více informací najdete na stránkách ČAUS – České akademické hry 2022 a na oficiálních stránkách Českých akademických her 2022.ceskeakademickehry.cz

ČAH najdete také na sociálních sítích:
Facebook: www.facebook.com/cahbudejovice
Instagram: www.instagram.com/cah_budejovice