Česká asociace univerzitního sportu a CK Lokomotiva Pardubice

Vás zvou na

Akademické Mistrovství České republiky v silničním závodě jednotlivců

 

v rámci Mistrovství České republiky v silničním závodě jednotlivců kategorie MASTERS
pro rok 2018

 

Termín:  sobota 11.8.2018, 10:00 hod.
Místo: Slatiňany – u restaurace Monaco, okres Chrudim
Pořadatel: CK Lokomotiva Pardubice

Generální sponzor: KELLYS, na závod byla podaná žádost o dotaci z rozpočtu Pardubického kraje „Podpora významných sportovních akcí na rok 2018“

Kancelář závodu:  Slatiňany  –  Monaco (výletní restaurace, od 8:00 hod. do ukončení závodu)
Ředitel závodu: Pavel PETR, tel. +420 604 515 511, e-mail: cyklo.petr@seznam.cz

Startují: Všichni v kat. masters se musí osobně prezentovat před startem s platnou licencí ČSC na rok 2018 a dle Pravidel ELM. Akademici muži i ženy: Přihlašovací adresa přes Cyklovýsledky www.cyklovysledky.cz a v kopii na klicpera@iol.cz s platným indexem či jiným dokladem o studiu, viz brožura Sportovní přebory vysokých škol.

Uzávěrka všech přihlášek: 9.8.2018 v 18:00 h.

Startovné:  dle pravidel ELM při přihlášení předem 250.- Kč, přihláška na místě  + 50 Kč v případě, že je závodník registrován v ELM. Akademici startovné neplatí vzhledem k dotaci ČAUS! S ohledem na termín akademického MS závod není pro MS nominačním závodem.

Podmínky účasti pro AM ČR 2018:

  • SPVŠ se mohou zúčastnit studenti akreditovaných vysokých škol ČR všech forem studia a studenti VOŠ. Student je povinen se prokázat platným výkazem o studiu (index, ISIC karta, kopie diplomu). Sportovec musí být studentem vysoké školy nebo vyšší odborné školy, která ho přihlašuje, nebo na příslušné škole ukončil studia v kalendářním roce 2018.
  • Soutěží se nemohou zúčastnit studenti, kteří mají studium přerušeno nebo byli přijati ke studiu a ještě neobdrželi doklady o přijetí.
  • Soutěží se mohou zúčastnit zahraniční studenti, kteří studují na českých vysokých školách, nebo jsou přijati na studijní pobyty (např. v rámci programu Erasmus).
  • Dvojice a družstva tvoří studenti pouze z jedné školy. V případě, že student studuje dvě vysoké školy současně, může startovat pouze za jednu.

Výjimky:

  1. Start závodníků, kteří řádně ukončili studia v roce 2017, je povolen pouze v případě, že závod bude součástí nominace na nejbližší světovou univerziádu nebo akademické mistrovství světa. Tato skutečnost bude řádně uvedena v propozicích závodu. Tito studenti nesmí být starší 25 let a musí se prokázat kopií diplomu o ukončení studia z předcházejícího školního roku. Bez prokázání těchto dokumentů nebude student připuštěn do soutěže.
  2. Start dvojic nebo družstev z různých škol je povolen v případě, že závod bude součástí nominace na nejbližší SU nebo AMS a předpokládá se účast konkrétní dvojice nebo družstva.

Věková hranice:  Studenti se mohou zúčastnit soutěží bez omezení věku.

Start: První kategorie v 10:00 hod. Pořadí startu bude upřesněno na místě.
Trať:  Slatiňany – MONACO, Trpišov, Šiškovice, Licibořice, Smrkový Týnec, Rabštejnská Lhota, Slatiňany, Slatiňany – MONACO, povrch asfaltový, terén členitý, délka okruhu je 17 km.
Startují: kategorie AKADEMICI muži – 7x (119 km),  MUŽI ELITE – kat. M – 7x (119 km), MASTERS A – 7x (119 km), B – 6x (102 km), C – 5x (85 km), D – 4x (68 km), E – 3x (51 km), Ženy masters dle rozpisu ELM, ženy AKADEMIČKY 5 kol – 85 km

Trasa závodu:

 

Kompletní rozpis závodu ke stažení: