AM ČR v šermu 2017

 

Pořadatel CESA VUT v Brně Vás zve na AM ČR v šermu 2017, které proběhne dne 24.11. v šermířském sále Sokolu Brno 1, na adrese Kounicova 20.

Registrace do soutěže nejpozději 30 minut před začátkem soutěže. Závodník je povinen předložit platný doklad o studiu nebo o řádně ukončeném studiu v roce 2017. Závodníci se přihlašují přes katedru sportu své školy na adresu ředitele soutěže (kundera@cesa.vutbr.cz) Do přihlášky uvést: Jméno, příjmení, datum narození, škola, disciplína (fleret, kord, šavle). Přihlášky zasílejte do 20.11.2017.

Možno zajistit ubytování na kolejích VUT v Brně -hradí pořadatel Občerstvení v areálu sportoviště. Občerstvení pro účastníky zajišťuje pořadatel. Zastávka Sušilova (trolejbus 32, 34, 36) ČAUS (pořadatel) hradí startovné, dopravu (lístky na hromadnou dopravu včetně MHD nebo cesťák pro 3 a více osob v autě), ubytování na kolejích VUT v Brně, občerstvení v průběhu soutěže.

Vyhlášení ihned po skončení soutěže, vítěz bude držitelem titulu “Akademický mistr ČR pro rok 2017” Podmínka spuštění soutěže: 6 startujících ze 3 VŠ v jedné disciplíně. Soutěž je finančně podpořená ČAUS.

Nasazení podle aktuálního žebříčku ČŠS Závodníci musí být aktivní studenti české VŠ nebo s řádně ukončeným studiem v roce 2017. Povinnosti hráčů(ček) je dodržovat pokyny ředitele turnaje. Námitky: S vkladem 200,-Kč u ředitele turnaje Různé: Vstup do tělocvičny pouze v čisté sálové obuvi.

Propozice ke stažení: