Akademické mistrovství ČR v judu družstev 2021 vyhrál ženský tým Masarykovy univerzity a mužský z Univerzity Karlovy

 

Akademické mistrovství ČR v judu družstev 2021 vyhrál mezi muži tým Univerzity Karlovy, konkrétně z FTVS, ve složení Oliver Groger, Adam Bydžovský, Matyáš Kalous, Radomír Musil, Lukáš Pečenka, Mikuláš Meško, Martin Bezděk, Vojtěch Kovařovic, Daniel Pochop. Mezi ženami potom zvítězil tým z Masarykovy univerzity, jmenovitě Barbora Rýdza, Anna Třináctá, Barbora Mladá, Markéta Prusenovská, Zuzana Řeháková a Petra Vážková. 

Mistrovství se uskutečnilo 10. listopadu 2021 v Praze ve sportovní hale Na Folimance. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev mužů a 3 družstva žen. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen studenty, kteří pravidelně nastupují v soutěžích pořádaných ČSJu a v bojích první ligy a extraligy. Organizace turnaje byla zajištěná USK bez problémů a soutěž proběhla hladce. Díky iniciativě výboru komise Juda se podařilo oslovit širší základnu studentů.

Celkem se zúčastnilo 10 družstev, konkrétně pak ČZU Praha (7), VUT Brno A,B, (17),  ZČU Plzeň (9), UK Praha (15), MU Brno (7), ČVUT Praha (7).

AM uspořádala Komise juda ČAUS. Tímto děkujeme všem hlavním pořadatelům, jmenovitě Mgr. Jaromír Lauer, Mgr. Tomáš Buriánek, Ing. Lukáš Žižka, všem rozhodčím, zdravotníkům delegovaným ČSJu a pracovní četě z řad studentů.


Pořadí družstev:

Ženy:

  1. MU Brno
  2. ZČU Plzeň
  3. VUT Brno

Muži:

  1. UK Praha (FTVS)
  2. ČZU Praha
  3. ČVUT Praha

Výsledky ke stažení: