AM ČR tříčlenných štafet – Bobr Cup 2018

 

Porada a výklad tratí, předjízda: sobota 6.10. 2018 v 10,45 – areál TJ VS Litovel

Start: sobota 6. 10. 2018 v 12,00 hodin – areál TJ VS Litovel (± 10 minut, dle vlhkosti střelného prachu)

Startovné – týmy: Startovné 1200,- Kč platí při zaplacení a podání přihlášky do 31. 7. 2018. Startovné 1500,- Kč platí při zaplacení a podání přihlášky do 15. 9. 2018. Všechny platby po těchto termínech jsou za zvýšené startovné 1800,- Kč.

Registrace: Poslední možný termín registrace přes internet je 4. 10. 2018 do 15:00. Po tomto termínu se lze registrovat na prezentaci (viz prezentace) Startovné plaťte složenkou nebo převodem na účet 258786450/0300, ČSOB, pobočka Litovel, jako VS. uveďte variabilní symbol z potvrzovacího emailu, který Vám došel dokončení elektronické přihlášky a do poznámky (zpráva pro příjemce) uveďte název týmu. Způsob placení uveďte do přihlášky, zahraniční závodníci mohou platit startovné za štafetu při prezentaci. Při prezentaci předložte doklad o zaplacení. Přihlášením souhlasíte s pravidly závodu. Každý závodník smí startovat pouze v jedné disciplíně! Pozor, konečná uzávěrka přihlášek je v sobotu 6. 10. 2018 v 10,00 hod, po tomto termínu z technických důvodů přihlášky ani změny nepřijímáme, děkujeme za pochopení.

Informace: www.bobr-cup.cz

Časomíra: Je použita kombinace čipové časomíry a časomíry na fotobuňku. Je pořizován i ruční záznam průjezdu závodníků pro případné pozdější protesty. Čipy váží pouhých 6,3 gramu a jsou upevněny na botu. V cíli je umístěna jednořádková tabule, kde běží čas závodu a závodník
zná svůj čas hned v okamžiku průjezdu cílem. Veškeré výsledky budou zveřejněny i na webových stránkách poskytovatele časomíry www.results.cz.

Správné umístění čipu najdete: www.sportall.cz/umistenicipushoe.php

Upozornění: Každý závodník smí startovat pouze v jedné disciplíně, každý tým musí mít originální název vystihující jeho ducha. Závodníci v kategorii „běh“ by měli umět běhat nebo alespoň chodit (kontrola proběhne před startem, ti kteří nebudou mít zvládnuty základy motoriky běhu či chůze, nebudou vpuštěni na start). Cyklisté musí absolvovat celou trať s přilbou a horským kolem (plášť min. 26“ x min 1,5“), méně zdatným plavcům doporučujeme startovat v plovací vestě – brody jsou hluboké. Vodáci musí startovat s přilbou, vestou a lodí (dle pravidel kanoistiky na divokých vodách – maximální délka 450 cm, minimální šířka 60 cm). Jsou zakázány lodě pro rychlostní kanoistiku, i rozměrově upravené. Povolen je SEA KAJAK, bez kormidla. Všichni členové týmu musí umět plavat. Doporučení pořadatele pro minimální věk závodníka je 15 let. Závodníci mladší 18 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce nebo pověřeného trenéra.

Slavnostní vyhlášení: Slavnostní vyhlášení všech otevřených kategorií proběhne v 17,00 hod opět v areálu TJ VS Litovel. V průběhu vyhlášení výsledků bude probíhat tombola o hodnotné ceny.

Výsledky: Budou dle možností po závodě vyvěšeny na značených místech v areálu TJ VS Litovel a na internetu www.bobr-cup.cz.