2. turnaj Vysokoškolské volejbalové ligy

2. turnaj Vysokoškolské volejbalové ligy

 

Pořadatel: Jihočeská univerzita, Jihočeský krajský volejbalový svaz, VolleyCountry
Termín: 14.12.2018
Místo: Sportovní hala Pedagogické fakulty JU
Účast: 7 týmů, 80 studentů
Složení týmů: 5 fakult Jihočeské univerzity, FTVS Praha, VŠE Praha, ZČU Plzeň, VŠTE České Budějovice

Zpráva o turnaji

V pátek 14.12. 2018 se v tělocvičně Na Sádkách uskutečnil 2. turnaj Vysokoškolské volejbalové ligy. Oproti prvnímu turnaji přibyly dva nové týmy – Bramboráci a VŠTE team. Jsme moc rádi, že se turnaje účastní studenti z různých vysokých škol.

Video z turnaje

Hráči sedmi týmů se rozpinkali a všechno vypuklo v půl desáté dopoledne. Každý tým hrál s každým a po celý den byly k vidění krásné souboje, napínavé zápasy a ohromující zákroky. Za doprovodu hudby a povzbuzujících diváků celý den rychle utekl. Že to nikdo nebere na lehkou váhu jsme mohli pozorovat z emocí všech účastníků po vyhraném i prohraném zápase. Hrálo se o každý bod. Výkony všech týmů byly vyrovnané. Už teď se těšíme na další vynikající výkony.Všechny výsledky a další informace naleznete na webové stráncevysokoskolskaliga.cz, na naší facebookové stránce, či na Instagramu.

Na závěr nám dovolte , abychom Vám všem popřáli krásné Vánoce, všechno nejlepší do nového roku, studentům hodně štěstí ve zkouškovém období a 22. února se zase všichni sejdeme.

Gabriela Dvořáková
Tým Vysokoškolské ligy