Chceš se zúčastnit Mistrovství Evropy univerzit 2023? Uzávěrka přihlášek je 15. března!

Chceš se zúčastnit Mistrovství Evropy univerzit 2023? Uzávěrka přihlášek je 15. března!

 

Uzávěrka přihlášek na letošní Mistrovství Evropy univerzit je stále otevřena pro sporty, které se konají v srpnu a září, a u několika dalších sportů byla mírně prodloužena.

Oznamujeme znovuotevření registrací do 15. března, zbývá pár míst na: 3×3 Basketbal, Badminton, Bojové sporty (Judo, Karate, Kickbox a Taekwondo), Futsal, Stolní tenis, Tenis (pouze ženské týmy), Volejbal (pouze mužské týmy) a vodní pólo.

Uzávěrka sportů v srpnu a září zůstává 15. března. Pokud je tedy vámi zvoleným sportem Orientační běh, Rugby 7, Golf, Veslování a Plážové sporty: Plážová házená a Volejbal, neváhejte a zaregistrujte se a zajistěte si své místo v dalších skvělých soutěžích EUSA.

Počet míst ve všech sportech je omezen a registrace se zcela uzavřou, jakmile bude dosaženo limitu účastníků v každé soutěži.

Účastníci, kteří mají zájem, by si měli prohlédnout stránky akce pro podrobnosti a kontaktovat národní univerzitní sportovní orgán ve vaší zemi pro registraci. Pro ČR je to ČAUS, na emailu: caus-tvrda@cuscz.cz.

Více informací…