AKCE: Na MEU 2019 se slevou 40% pro studenty českých VŠ jen do 15.5.

Mistrovství Evropy univerzit – poslední možnost přihlásit se končí za 5 dnů!

 

Středa 15. května je poslední možností přihlásit se na premiérové Mistrovství univerzit v orientačním běhu, které proběhne od 24. do 27. července 2019 v Olomouci a jeho okolí.

Přípravy závodů jsou v plném proudu, pro zatím 160 přihlášených z 36 evropských univerzit je zajištěno kvalitní ubytování a stravování v univerzitním kampusu „Envelopa“, závody budou komentovat Petr Kubásek s Nickem Barrablem – pro ceremoniál slavnostního zahájení tuto dvojici posílí i Honza Exner – medaile pro nejlepší závodníky bude opět vyrábět Znak Malá Skála a budou vycházet z designu medailí AMS 2014, jejichž autorkou byla Gabriela Koukalová.

Protože zatím jedinou kaňkou zůstává nízká účast českých vysokoškoláků, rozhodli jsme se – spolu s vedením ČAUS – tuto situaci řešit. Hlavní překážkou silnější české účasti je vysoká cena šampionátu, která činí 325 EUR na osobu (+ 30 EUR registrační poplatek). Tato výše poplatku není dána hamižností pořadatelů, ale vychází z pravidel EUSA, kde se do celkové ceny počítá i příjezdový a odjezdový den. Cena je tedy spočítána z 5 dnů, nikoliv z 3 jak bývá zvykem na orienťáckých soutěžích.

A s tím souvisí i „last minute“ nabídka pořadatelů a ČAUS:

Snížení ceny šampionátu pro studenty českých vysokých škol z 325 EUR na 195 EUR – samotní účastníci budou tedy platit pouze 3 soutěžní dny (a může jim ještě přispět mateřská univerzita).

Pokud se rozhodnete tuto nabídku akceptovat, prosím kontaktujte Dušana Vystavěla dusanvystavel@seznam.cz, případně + 420 602 730 417 pro domluvení technických podrobností jak tuto slevu v platbě realizovat.

U studentů, jejichž univerzity už jsou přihlášeny (UP Olomouc, VUT Brno, Univerzita Hradec Králové) s přihláškou kontaktujte přímo konkrétní osobu:
UP Olomouc: Tereza Janošíková
VUT Brno: Ondřej Vystavěl
U Hradec Králové: Petra Hančová

Zájemci z ostatních univerzit musí nejprve zažádat o přihlašovací údaje do systému EUSA Lucii Tvrdou na sekretariátu ČAUS (caus-tvrda@cuscz.cz).

A pro informaci ještě dodávám, co za těch 195 EUR dostanete:

  • ubytování na postelích a plnou penzi na 5 dnů
  • vklady na 4 závody (Sprint Q+F, Middle, Sprint Relay)
  • mapy s kontrolami na 3 tréninky/modelové závody
  • dopravu na závody a tréninky včetně dopravy do/z závodního centra
  • speciální běžecký dres a další drobné upomínkové předměty

Další informace: euoc2019.cz , orienteering2019.eusa.eu , www.facebook.com/eusaorienteering , www.instagram.com/eusaorienteering