53. ročník plavecké ligy VŠ 2017/2018
Výsledky – skupina A

 

Pořadatel: ÚTVS při ČVUT v Praze
Místo: Sportcentrum ČZU, Suchdol, krytý bazén, 25 m, 6 drah

Výsledky školy skupina A:

Družstva muži Body v 1. kole Pořadí v 1. kole Body v 2. kole Pořadí v 2. kole Body celkem Pořadí celkem
FSV 127 2 102 5 229 3
2. a 3. LF 234 1 249 1 483 1
FTVS 50 6 107 4 157 6
VŠE 95 5 121 3 216 4
FEL 121 4 127 2 248 2
1. LF 125 3 51 6 176 5
Družstva ženy            
VŠE 200 1 100 4 300 2
FTVS 190,5 2 241 1 431,5 1
2. a 3. LF 143,5 3 129 2 272,5 3
ČZU 0 6 58 6 58 6
FSv 89 5 91 5 180 5
1. LF 108 4 122 3 230 4

Výsledky jednotlivci:

  Umístění Jméno Škola Čas  Body
100m PZ – muži 1. místo Tomáš Jakub 2. a 3.LF 01:00,0 20
2. místo Novák Filip VŠE 01:05,1 17
3. místo Jirát Miroslav FTVS 01:09,3 15
50m M – muži 1. – 2. místo Teplan Marian 2. a 3.LF 00:27,5 18,5
1. – 2. místo Zumer Tomáš 2. a 3.LF 00:27,5 18,5
3. místo Novák Filip VŠE 00:28,5 15
100m Z – muži 1. místo Tomáš Jakub 2. a 3.LF 01:01,4 20
2. místo Yakobson Amir 1.LF 01:05,7 17
3. místo Jirát Miroslav FTVS 01:08,1 15
50m P – muži 1. místo Jirásek Martin 2. a 3.LF 00:32,1 20
2. místo Berounský Aleš 2. a 3.LF 00:34,3 17
3. místo Němec Jan FEL 00:35,1 15
100m VZ – muži 1. místo Teplan Marian 2. a 3. LF 00:54,9 20
2. místo Zumer Tomáš 2. a 3. LF 00:56,1 17
3. místo Krajník Richard František FSv 00:58,5 15
200m PZ – ženy 1. místo Holubová Kateřina FTVS 02:28,6 20
2. místo Mikušová Carmen FSv 02:32,4 17
3. místo Štěrbová Lenka 2.a 3.LF 02:36,1 15
50m M – ženy 1. místo Martínková Tereza FTVS 00:30,6 20
2. místo Berixigerová Kristýna VŠE 00:30,7 17
3. místo Mikušová Carmen FSv 00:30,7 15
50m Z – ženy 1. místo Zetterström Ananda 1.LF 00:33,4 20
2. místo Šimková Veronika FTVS 00:35,6 17
3. místo Prokýšková Anna FTVS 00:37,5 15
100m P – ženy 1. místo Martínková Tereza FTVS 01:17,8 20
2. místo Holubová Kateřina FTVS 01:21,7 17
3. místo Smiková Anetta 1.LF 01:23,6 15
50m VZ – ženy 1. místo Beringerová Kristýna VŠE 00:28,1 20
2. místo Javůrková Karolína ČZU 00:29,6 17
3. místo Oplištilová Tereza FTVS 00:29,9 15

Výsledky štafet:

Disciplína Umístění Škola Jméno 1 Jméno 2 Jméno 3 Jméno 4 Čas Body
4x50m PZ – muži 1. místo 2. a 3.LF Tomáš Jirásek Zumer Teplan 01:54,0 28
2. místo VŠE Vácha Cimrmann Novák Dvořák Vrat. 02:03,7 20
3. místo FTVS Mařík Jirát Joska Jiroušek 02:08,9 14
4x50m VZ – muži 1. místo 2. a 3.LF Berounský Valášek Obšívač Zumer 01:47,7 28
2. místo FEL Fencl Prštický Kara Novotný 01:54,0 20
3. místo FTVS Mařík Rut Gintner Joska 01:54,7 14
4x50m P – muži 1. místo 2. a 3.LF Tomáš Teplan Jirásek Berounský 02:09,8 28
2. místo VŠE Novák Dvořák Pavel Cimrmann Dvořák Vrat. 02:25,8 20
3. místo FEL Prštický Kara Slouka Němec 02:26,1 14
4x50m PZ – ženy 1. místo FTVS Ulipová Martínková Vetešková Holubová 02:13,0 28
2. místo 2. a 3. LF Štěrbová Šrámková Lenčéšová Pučanová 02:22,4 20
3. místo FSv Macková Stanovská Mikušová Chládková 02:23,5 14
4x50m VZ – ženy 1. místo FTVS Oplištilová Šimková Prokýšková Vetešková 02:02,8 28
2. místo VŠE Beringerová Moreová Bragina Migliová 02:08,0 20
3. místo 2.a3.LF Pučanová Lenčéšová Dubská Malimánková 02:11,0 14
4x50m P – ženy 1.místo FTVS Holubová Oplištilová Ulipová Martínková 02:43,0 28
2.místo 1.LF Špurková Smiková Zetterström Kilingerová 02:46,0 20
3.místo 2.a3.LF Štěrbová Šrámková Malimánková Dubská 02:54,6 14

Kompletní výsledky ke stažení: