Turnaj City Games 2018

Projekt City Games ™ je organizován posledních 8 let a neustále rozšiřuje své hranice. Tento projekt již byl jmenován nástupcem dříve velmi populární televizní show „Jeux Sans Frontières“ (Hry bez hranic). V loňském roce se nově zúčastnila také nejstarší maďarská univerzita „Univerzita Pécs“ v City Games ™.

Televize, které budou City Games vysílat v roce 2018: RTV SLO (Slovinsko), RAI (Itálie), HRT (Chorvatsko), AZUR TV (Francie), TVN (Polsko), RTL (Lucembursko), RTL 4 (Nizozemsko), PINK (Srbsko), ČTV (Česká republika), TVM (Malta), TV Servus (Rakousko) a MTVA (Maďarsko).

O PROJEKTU „CITY GAMES“

City Games je mezinárodní sportovní a zábavní projekt, organizovaný v posledních osmi letech v letních měsících jako série soutěží mezi týmy, které reprezentují své univerzity, města a země. V roce 2018 očekáváme týmy z 12 zemí. Systém soutěží se skládá ze dvou mezinárodních semifinále (15. a 17. srpna) a jednoho mezinárodního finále (19. srpna), který vznikl jako tři televizní pořady a vysílal se na 12 evropských televizních kanálech.