Seznam zařazených

Seznam zařazených 1.10.2017 – 31.3.2018

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2017 – 31.3.2018

  1. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  2. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  3. RUDOLFOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  4. ANTOŠ Jakub (běžecké lyžování)
  5. BEROUŠKOVÁ Kateřina (běžecké lyžování)
  6. GRÄF Jakub (běžecké lyžování)
  7. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  8. KRÁL Vojtěch (orientační běh)
  9. KUBÁT Pavel (orientační běh)
  10. ČECH Jiří (skicross)
  11. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  12. LOHYNSKÝ Jan (snowboarding)
  13. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  14. KALUS Jiří (triatlon)
  15. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)

Seznam zařazených 1.4.2017 – 30.9.2017

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.4.2017 – 30.9.2017

  1. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  2. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  3. RUDOLFOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  4. ANTOŠ Jakub (běžecké lyžování)
  5. BEROUŠKOVÁ Kateřina (běžecké lyžování)
  6. GRÄF Jakub (běžecké lyžování)
  7. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  8. KRÁL Vojtěch (orientační běh)
  9. KUBÁT Pavel (orientační běh)
  10. ČECH Jiří (skicross)
  11. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  12. LOHYNSKÝ Jan (snowboarding)
  13. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  14. KALUS Jiří (triatlon)
  15. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)

Seznam zařazených 1.10.2016 – 31.3.2017

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2016 – 31.3.2017

  1. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)
  2. ČAMKOVÁ Veronika (alpské lyžování)
  3. HORÁK Petr (snowboarding)
  4. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  5. KOSOVÁ Denisa (orientační běh)
  6. GRABMÜLLEROVÁ Aneta (triatlon)
  7. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  8. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  9. GROHOVÁ Karolína (běžecké lyžování)
  10. SCHÜTZOVÁ Sandra (běžecké lyžování)
  11. KUBÁT Pavel (orientační běh)
  12. PAULUS Daniel (alpské lyžování)
  13. PETRŽELA Jan (orientační běh)
  14. RUDOLFOVÁ Sandra (běžecké lyžování)

Seznam zařazených 1.10.2015 – 31.3.2016

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1.10.2015 – 31.3.2016

  1. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)
  2. MÍČKOVÁ Monika (moderní gymnastika)
  3. PETRŽELA Jan (orientační běh)
  4. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  5. KOČAŘ Lukáš (triatlon)
  6. GRABMÜLLEROVÁ Aneta (triatlon)
  7. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  8. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  9. GROHOVÁ Karolína (běžecké lyžování)
  10. SCHÜTZOVÁ Sandra (běžecké lyžování)
  11. HORÁK Petr (snowboarding)

Seznam zařazených 1.4.2015 – 30.9.2015

Sportovci akademici zařazeni ve VSC MŠMT ČR pro období od 1. dubna 2015 do 30. září 2015:

  1. ANTOŠOVÁ Lenka (veslování)
  2. MÍČKOVÁ Monika (moderní gymnastika)
  3. PETRŽELA Jan (orientační běh)
  4. KNAPOVÁ Jana (orientační běh)
  5. KOČAŘ Lukáš (triatlon)
  6. GRABMÜLLEROVÁ Aneta (triatlon)
  7. MIKYSKA Martin (snowboarding)
  8. CHOUROVÁ Kateřina (snowboarding)
  9. GROHOVÁ Karolína (běžecké lyžování)
  10. SCHÜTZOVÁ Sandra (běžecké lyžování)
  11. HORÁK Petr (snowboarding)