16. ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY 2017

Praha, 18. 6. – 23. 6. 2017

 

Pořadatel: České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) a Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU)
Počet zařazených sportů: 24
Webové stránky ČAH 2017: www.ceskeakademickéhry.cz
Fotogalerie: ČAH Praha 2017

PŘEHLED SPORTŮ A HARMONOGRAM SOUTĚŽÍ

Sport Datum Ředitel soutěže
AEROBIC 21.06.2017 Janíková
ATLETIKA 21.-22.06.2017 Valjent
BADMINTON 22.-23.06.2017 Žáčková
BASKETBAL M+Ž 19.-20.06.2017 Ludvík, Švejdar
BEACH VOLEJBAL 19.-20.06.2017 Žáčková
FLORBAL M+Ž 18.-19.06.2017 Žáček
FOTBAL 22.-23.06.2017 Nos
FRISBEE 21.06.2017 Filandr
FUTSAL M 19.-20.06.2017 Korbelář
FUTSAL Ž 22.-23.06.2017 Rus
HÁZENÁ M+Ž 20.-21.06.2017 Drnek, Schmid
JUDO 21.06.2017 Vykydal
KARATE 19.06.2017 Vykydal
LUKOSTŘELBA 21.06.2017  Kříž
NOHEJBAL 22.-23.06.2017 Hrabovský
ORIENT. BĚH 20.-21.06.2017 Bulíř, Kurfurst
PLAVÁNÍ 21.-22.06.2017  Falge
PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI 21.-22.06.2017 Falge
SOFTBAL M+Ž 20.-21.06.2017 Minaříková
SPORT. LEZENÍ 18.06.2017 Hynek
SQUASH 19.-20.06.2017 Chrdle
STOLNÍ TENIS 18.-19.06.2017 Baron
TENIS 19.-21.06.2017 Kubátová
VODNÍ SLALOM 20.06.2017 Miklík
VOLEJBAL M+Ž 21.-22.06.2017 Novák, Drahorádová


Důležité termíny:

Otevření webových stránek ČAH: březen 2017
Otevření přihlášek: 1. 4. 2017
Uzávěrka přihlášek: 9. 6. 2017
Ukončení kvalifikace kolektivních sportů: 31. 5. 2017
Definitivní potvrzení/zrušení přihlášky do kvalifikací kolektivních sportů: 31. 3. 2017
(zaslat předsedovi příslušné komise a pořadateli ČAH)

Předsedové komisí zodpovídají za včasné oznámení vítězů kvalifikací pořadateli ČAH.

Systém kvalifikací kolektivních sportů:

Z jednotlivých oblastí postupují vítězové + pořádající škola + druhý z oblasti, ve které se v kvalifikaci zúčastnilo nejvíce škol. Na základě počtu přihlášených škol mohou předsedové sportovních komisí určit jiný způsob kvalifikace, se kterým jsou povinni seznámit všechny přihlášené školy.

Předseda OV: doc. PaedDr. Jiří Drnek, CSc. – ředitel ÚTVS ČVUT

Místopředsedové: PaedDr. Dušan Vavrla – vedoucí KTV ČZU

PhDr. Jaroslav Schmid, CSc. – zástupce ředitele ÚTVS ČVUT