Výsledky akademické reprezentace ČR

na Akademických mistrovstvích světa 2014

ženy
4. Kuříková Petra
6. Hlaváčová Barbora

muži
2. RENČ Tomáš
8. Kočař Lukáš
12. Šlajs Petr
15. Kabrhel Tomáš

týmy muži
2. ČR (Renč Tomáš, Kočař Lukáš, Šlajs Petr)

KATA ženy (25 účastnic)
7. Mišková Veronika

Kumite 55 kg (21 účastnic)
17. – 21. Krátká Nikola

Kumite 61 kg (22 účastnic)
9. – 16. Jůzová Lenka

Kumite tým žen (22 účastnic)
9. – 16. Mišková Veronika, Jůzová Lenka, Krátká Nikola

KATA muži  (22 účastníků)
9. – 16. Debrecenyi Jakub

Kumite 75 kg (26 účastníků)
9. – 16. Chmelár Šimon

KATA tým (8 týmů)
3. DEBRECENYI Jakub, SLÁVIK Michal, SAIDL Filip

ženy
11. Růžičková Kateřina
15. Vlčková Karolína
17. Baková Barbora

muži
48. Pospíšil Michal
52. Cafourek Jan
54. Dostál Vojtěch

týmy ženy
3. ČR

muži (65 účastníků)
36. Zapletal Jan
48. Novotný Vojtěch
59. Hudec Miroslav

ženy (59 účastnic)
28. Vaněčková Jindřiška
32. Pániková Zuzana
44. Sudrichová Gabriela

týmy mužů (18 týmů)
16. ČR

týmy žen (16 týmů)
11. ČR

dvojice mix (21 dvojic)
16. Vaněčková Jindřiška – Zapletal Jan

66 kg – řec. (16 účastníků)
10. Morbitzer Matouš

75 kg – řec. (13 účastníků)
10. Varga Oldřich

XCO muži (23 účastníků)
3. NESVADBA Jan
19. Danačík Tomáš
dnf Bogár Krištof

XCO time trial muži (23 účastníků)
2. NESVADBA Jan
4. Bogár Krištof
20. Danačík Tomáš

Silnice muži (49 účastníků)
1. VAKOČ Petr
5. Polnický Jiří
17. Zahálka Matěj
26. Rugovac Denis

Časovka (28 účastníků)
1. VAKOČ Petr
7. Rugovac Denis
14. Zahálka Matěj

Silnice ženy (32 účastnic)
16. Gargelová Tereza
dnf Krejcárková Adéla

Časovka ženy (23 účastnic)
7. Krejcárková Adéla
17. Gargelová Tereza

muži (32 dvojic)
17. ČR 1 (Lenc David – Koláček Michal)
17. ČR 2 (Habr Filip – Tichý Martin)

ženy (26 dvojic)
17. ČR (Gálová Eliška – Vojtíšková Zuzana)

muži (11 týmů)
7. ČR

ženy (11 týmů)
7. ČR

Klasická trať ženy (86 účastnic)
3. KNAPOVÁ Jana
12. Indráková Adéla
22. Kabáthová Eva
25. Kosová Denisa

Sprint ženy (91 účastnic)
7. Šístková Iveta
8. Indráková Adéla
10. Horčičková Vendula
28. Kosová Denisa

Krátká trať ženy (97 účastnic)
2. ŠÍSTKOVÁ Iveta
7. Knapová Jana
7. Horčičková Vendula
29. Kabáthová Eva

Štafety ženy (22 štafet)
2. ČR (Horčičková V., Knapová J., Šístková I.)  

Klasická trať muži (97 účastníků)
8. Petržela Jan
10. Kodeda Štěpán
11. Chromý Adam
20. Kubát Pavel

Sprint muži (102 účastníků)
5. Král Vojtěch
7. Kodeda Štěpán
10. Nykodým Miloš
13. Kubát Pavel

Krátká trať muži (110 účastníků)
3. PETRŽELA Jan
5. Král Vojtěch
11. Nykodým Miloš
25. Chromý Adam

Štafety muži (26 štafet)
2. ČR (Nykodým M., Petržela J., Král V.)

Sprint smíšené štafety (28 štafet)
3. ČR  (Horčičková V, Nykodým M., Šístková I., Král V.) 

K1 – 200 m ženy (15 účastnic)
5. Fasnerová Michaela

K1 – 500 m ženy (16 účastnic)
SF – Matoušková Lucie

K4 – 200 m ženy (6 týmů)
4. Havlová Andrea, Fasnerová Michaela, Mlezivová Michaela, Matoušková Lucie

K4 – 500 m ženy (6 týmů)
3. HAVLOVÁ Andrea, MLEZIVOVÁ Michaela, MATOUŠKOVÁ Lucie, MACHOVÁ Monika

K1 – 200 m muži (16 účastníků)
1. DOSTÁL Josef

K1 – 500 m muži (17 účastníků)
1. DOSTÁL Josef

K1 – 1000 m muži (13 účastníků)
3. HAVEL David

K2 – 1000 m muži (15 dvojic)
4. Davídek Pavel – Šlouf Radek

K4 – 500 m muži 
2. HAVEL Daniel, ŠLOUF Radek, DOSTÁL Josef, DAVÍDEK Pavel  

C1 – 200 m muži (12 účastníků)
2. FUKSA Martin

C1 – 500 m muži (13 účastníků)
1. FUKSA Martin

C1 – 1000 m muži (13 účastníků)
2. FUKSA Martin

C2 – 200 m muži
3. LUŇÁČEK Jan, EGERMAIER Martin

C2 – 500 m muži (6 dvojic)
5. Luňáček Jan – Egermaier Martin

C2 – 1000 m muži (6 dvojic)
5. Luňáček Jan – Egermaier Martin

C4 – 200 m muži (5 týmů)
4. Spálenský Marek, Drahokoupil Dan, Hájek Šimon, Miškovský Radek

C4 – 500 m muži (5 týmů)
5. Spálenský Marek, Drahokoupil Dan, Hájek Šimon, Miškovský Radek

C4 – 1000 m muži (5 týmů)
5. Spálenský Marek, Drahokoupil Dan, Hájek Šimon, Miškovský Radek

ženy (26 účastnic)
16. Marečková Martina

muži (46 účastníků)
13. Bernášek Jan
14. Krejčí Jan

ženy (16 účastnic)
2. ERTLOVÁ Olga

skif ženy (11 účastnic)
2. ANTOŠOVÁ Lenka

skif LV ženy (10 účastnic)
4. Čvančarová Denisa

dvojskif LV ženy (12 dvojic)
9. Víchová Sára – Nováková Monika

čtyřka ženy (10 týmů)
2. KOPECKÁ Kateřina, STILLEROVÁ Martina, ŽABOVÁ Lucie, FLEISSNEROVÁ Kristýna

dvojka muži (8 dvojic)
3. PILC Jan – KLANG Matyáš

čtyřka muži (9 týmů)
5. Paroulek Jakub, Buzrla Petr, Houska Jakub, Basl Martin

čtyřka – LV muži (8 týmů)
4. Kapa Adam, Humpolec Michael, Hájek Jan, Čabla Petr

Skeet ženy (8 účastnic)
3. JAHODOVÁ Libuše

Trap ženy (8 účastnic)
5. Machačová Nikola

Vzduchová pistole ženy (10 účastnic)
10. Musilová Michaela

Sportovní pistole ženy (24 účastnic)
4. Musilová Michaela

Vzduchová puška ženy (44 účastnic)
1. MAZUROVÁ Nikola
11. Brabcová Aneta
24. Francová Martina

Družstvo ženy (10 týmů)
2. ČR (MAZUROVÁ Nikola, BRABCOVÁ Aneta, FRANCOVÁ Martina)

Sportovní malorážka 60 ženy (33 účastnic)
4. Mazurová Nikola
14. Francová Martina
18. Brabcová Aneta

Družstvo ženy (9 týmů)
2. ČR (MAZUROVÁ Nikola, BRABCOVÁ Aneta, FRANCOVÁ Martina)

Sportovní malorážka 3×20 ženy (33 účastnic)
2. MAZUROVÁ Nikola
18. Brabcová Aneta
32. Francová Martina

Družstvo ženy (9 týmů)
5. ČR (Mazurová Nikola, Brabcová Aneta, Francová Martina)

Skeet muži (11 účastníků)
1. HERBERGER Daniel
3. NÝDRLE Tomáš          
5. Tomeček Jakub

Družstvo muži (3 týmy)
2. ČR (NÝDRLE Tomáš, TOMEČEK Jakub, HERBERGER Daniel)

Trap muži (25 účastníků)
9. Sedláček Martin
4. Dvořák Martin
18. Vaněk Pavel

Družstvo muži (6 týmy)
4. ČR (Sedláček Martin, Dvořák Martin, Vaněk Pavel)

Vzduchová pistole muži (30 účastníků)
2. DUBOVÝ Jindřich

Libovolná pistole muži (23 účastníků)
9. Dubový Jindřich

Rychlopalná pistole muži (12 účastníků)
7. Klečka Jakub

Vzduchová puška muži (36 účastníků)
20. Nymburský Petr
22. Sváček Petr

Libovolná malorážka 60 muži (31 účastníků)
5. Nymburský Petr
31. Sváček Petr

Libovolná malorážka 3 x 40 muži (28 účastníků)
7. Nymburský Petr
8. Sváček Petr

týmy (16 týmů)
1. ČR A (KOPECKÝ Michal, KRÁLÍK František, VOJTÍK Jakub, ŽYLKA Kamil)
14. ČR B (Cetkovská Martina, Janíková Jitka, Lapčíková Renata, Tichá Kateřina)